Autor Zpráva
Michal Hudec
Profil
Ahoj. Prosím o kritiku hudyho webu.

Díky moc.
klokyn
Profil
Veľmi jednoduché, ale pekné. To logo má dosť zlú kvalitu. Odkazom v menu by som nastavil pri hoveri inú farbu ako čiernu. Napríklad tú modrú, ktorou sú napísané aktuálne informácie a color odkazu pri hoveri na bielo. S tým by som sa ešte pohral.
Radek Hrabůvka
Profil
Můj názor na hlavičku je trovhu jiný, ppůsobí studeně, což je na "zimním" webu správné, velice se mi líbí text jakoby v ledu. Nepasuje mi tam akorát příliš červený list.
Menu se mi barvami vůbec nelíbí, není v "zimních" barvách. Taky místo proužků na pozadí by to chtělo něco zmrzlého. I když nemusí ze všeho mrazit, i nějaká kontrast, horký čaj by byl taky možná dobrý, ale nejsem grafik, takže to jsou laické připomínky.

Mezera pod menu se mi zdá příliš velká, dal bych asi poloviční.

Z Hudyho stránek, které zde byly dány k hodnocení, je tohle jeho nejlepší web, jsou vidět velké pokroky a z amatérské tvorby to patří k těm lepším stránkám.
Michal Hudec
Profil
Radek Hrabůvka

Ahoj Radku. Díky za pochvalu, avšak bez Timyho pomoci by to nebylo. Jinak Tvé připomínky si samozřejmě beru k srdci a pokusím se to nějak vylepšit jak říkáš. Ty barvy červená jsem zvolil právě kvůli tomu listu, aby to ladilo :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0