Autor Zpráva
jou222
Profil
Ahojte dělám redesign svého webu a potřeboval bych poradit a z hodnotit vzhled :)

jak by jste to popřípadě vylepšili?

Díky

www.hc-kladivari.cz
pcmanik
Profil
1. Ten email z hlavičky by som dal preč, je už predsa vo footeri a pre vačšinu ľudí to nebude dôležitá informácia.
2. Čo robí prihlásenie? Je to potrebné?
3. Samotnú hlavičku kde je logo a menu by som spravil menej vysokú, je to zbytočne rozťahané.
4. Na tomto článku máš rozbitý font v nadpise.
5. Pätička je extrémne vysoká, zrazil by som to ale na polovicu.
6. Citát v pätičke má nejaký význam z pohľadu hokeja, alebo klubu? Myslím že nie, takže preč.
7. Na hlavnej stránke v boxe s ďalším zápasom nieje "vs" vertikálne vycentrované.
8. Inak web je pocitovo pomalý, na prípojke 150/15Mb načítanie trvá viac ako 1s. Je to spôsobené hlavne obrázkami vo veľkom rozlíšení a množstvom requestov - hlavná stránka ich má 41
9. Na fotogalériu by bolo dobré nasadiť nejaký lightbox.
10. Zdrojak asi nema cenu hodnotit, kedze sa jedna o klasicky wp bordel.

Ale inak vcelku pekné, až na tých pár nedokonalostí.
noko
Profil
pcmanik:
6. Citát v pätičke má nejaký význam z pohľadu hokeja, alebo klubu? Myslím že nie, takže preč.

To tam dává freehosting Endora.

jou222:
Web je pěkný, vytkl bych stejné věci jako pcmanik. A ještě:
1. fixní hlavička zabírá moc místa
2. už nic, jsem slepý
han5vk
Profil
Súhlasím s ostatnými, len by som pridal, že :hover v menu má neuveriteľne pomalý transition, už som si myslel, že tam žiaden :hover efekt nie je. Daj to na pár desatín sekundy, alebo 0.
jou222
Profil
Děkuji, všem za výtky určitě máte pravdu,

2. přihlášení musí být, páč je pro hráče, kteří se přihlašují na zápasy přes web.
8. spustil jsem Cachování stránek, aby se zrychlili.

10. Zdroják nehodnotím ani já :D tam nějaká optimalizace nepřipadá v úvahu.


zapracuji připomínky a teď je to Ťip ťop :)
Ještě jednou děkuji :)
lionel messi
Profil
jou222:
Taktiež zdravím,

začnem pozitívne, páči sa mi faviconka webu i logo klubu. :-)

Podobne ako kolegom, aj mne trochu prekáža privysoká fixná hlavička. Bol by som však ešte trochu radikálnejší a fixnú by som ju robil len na mobilných zariadeniach (tie vieš rozlíšiť napríklad pomocou media queries v CSS). Osobne totiž na PC nie som veľkým priaznivcom žiadnych fixných hlavičiek, keďže tam je presun na začiatok stránky (trebárs klávesou Home) oveľa pohodlnejší.

V článkoch mi prídu riadky textu na notebooku príliš široké.

V štatistikách hráčov by som uvádzal aj asistencie a kanadské body (súčet gólov a asistencií). Mená hráčov v tabuľke by zároveň mohli byť klikacie a odkazovať priamo na ich profily.

Celkovo je to z môjho laického pohľadu jeden z tých lepších webov, aké sa v poslednom čase v tejto sekcii objavili…
Fisir
Profil
Reaguji na lionela messiho:
fixnú [hlavičku] by som ju robil len na mobilných zariadeniach (tie vieš rozlíšiť napríklad pomocou media queries v CSS). Osobne totiž na PC nie som veľkým priaznivcom žiadnych fixných hlavičiek, keďže tam je presun na začiatok stránky (trebárs klávesou Home) oveľa pohodlnejší.
Dovolím si nesouhlasit. Fixní hlavička na displeji mobilu překáží víc, než na mnohem větším stolním monitoru. Stejně tak na mobilu není problém jedním přejetím prstem odscrollovat až nahoru k menu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0