Autor Zpráva
Sephiroth
Profil
Moje první "profi" :) stránky...

Chtěl bych vědět jestli je tu třeba něco změnit a tak...

http://watercraft.wz.cz (budoucí watercraft.cz)


A kdyby náhodou někdo z vás uměl německy a našel tam nějaký chyby v německý části, tak mi to taky písněte.

Díky
jmsaive
Profil
Tu reklamu wz bych dal dolu, nebo jí přesměřuj
Sephiroth
Profil
tyhle stránky se smažou až se daj na watercraft.cz...
já to mám hozený na WZku jenom abych to testnul, protože to dělám v phpčku a já nemám instalnutej Apache a ani se mo do tej instalace moc nechce.
RPG
Profil
Moc... jednobarevné :-) Navíc se mi tahle barva moc nelíbí. Když na stránky vlezu, moc nechápu o co jde. To asi moc lidí zajímat nebude.
Sephiroth
Profil
Jednobarevné.... hmmm, asi máš pravdu, ale bohužel nemám pro barvy moc cit. Kdyby tě ale napadlo nějaký jednoduchý řešení abych se jednobarevnosti zbavil, byl bych ti vděčnej kdyby ses ozval.

A k tomu obsahu. Abych pravdu řek, sám pořádně nevim jestli je to reklama na tu plachetnici nebo na tu firmu, co šije plachty :D Já dostal texty a podle originálu co BYL na watercraft.cz předělal do nějaký grafický a funkční podoby...
Lukáš M
Profil
mě se to celkem líbí, ale kdyžtak si zkuste pohrát s http://wellstyled.com/tools/colorscheme2/index.html

pokud ale děláte web "profesionálně" a nevíte, pro koho nebo o čem web je, tak je asi něco špatně, ne?
Sephiroth
Profil
:) ... moc pěknej prográmek, díky za odkaz.

Je fakt, že ať už někdo dělá stránky profesionálně nebo jen tak pro sebe (pro známé), tak by měl vědět o čem to má být. Nicméně já dostal texty s tím, že nemám nic měnitm, a tak vlastně nebylo co řešit...
Lukáš M
Profil
Sephiroth
já teď nemluvil ani tak o textech, ale celkově je co řešit. právě jestli je to prezentační, informační (a co se vlastně má prezentovat/o čem informovat) jaká je cílovka a podobně...
Sephiroth
Profil
Takže... trochu sem se poptal a zjistil sem že Farimatex je ta firma, která vyrábí micronu (ta loď) a zároveň dělaj i ty plachty. A MO-Sail s nima spolupracuje...
A cílovka sou lidi, kt. si chtěj nechat ušít plachtu nebo si chtěj koupit loď.
Lukáš M
Profil
Sephiroth
oki, no vida :) plánování by sice měla být první věc, ale lepší si udělat představu teď než vůbec. ;) jinak hodně štěstí do budoucna!
Sephiroth
Profil
Lukáš M
Příště už se polepšim... ;)

Díky
RPG
Profil
Sephiroth
No s barvami Ti asi moc neporadím, máme stejný problém... :-) Psát kód mě baví, horší to je s grafikou. Otestuju ten prográmek :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0