Autor Zpráva
Inpocasi
Profil
Dnes jsme spustili nový web VentuSky, který zobrazuje data z numerických modelů na mapě. Vizualizace větru je tvořena podle nápadu z USA z roku 2012 využít tzv. streamline (viz hint.fm), což na mapě vytváří doslova úžasné animace :)

Jak se vám nový web líbí a především, co byste na něm zlepšili (jaká další data by se vám líbila pro sledování předpovědi)?

P.S. v případě zájmu nám můžete pomoci s lokalizací do slovenštiny, případně dejte vědět na e-mail, budeme rádi za pomoc.
Martin2
Profil *
Hodně podobný ekvivalent o dost staršího Windyty, který má přece jen o něco lepší (3D) zobrazení.
Inpocasi
Profil
Martin2:
Děkuji za tip, na internetu je hodně služeb nabízející počasí na mapách, je to vizuálně zajímavé. 3D zobrazení je dobré hlavně pro sledování počasí kolem pólů (Mercator je deformuje). Spíše než na grafické zlepšování, bych se rád soustředil na přidání nových dat pro předpověď.
Inpocasi
Profil
Dnes jsme přidali možnosti Sdílet animace na weby (stačí kliknout v horním menu na možnost Sdílet). Rád bych se vás zeptal, jak vám jako majitelům stránek, vyhovuje možnost vytvořit Živý snímek stránky (třetí možnost). Je to HTML kód, který si vložíte do své webové stránky a který při načtení prohlížečem vykresluje stejnou animaci, jakou vidíte na webu (přitom nic nestahuje z našeho nebo jakéhokoliv jiného webu). Lze to načítat přes iframe nebo vložit přímo do stránky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0