« 1 2
Autor Zpráva
noko
Profil
tluig:
mě se líbí to "produced by", češtinu bych tak nehrotil
A co třeba "Hergestellt von" nebo "Creado por" a co rovnou "تم إنشاؤجا" ?

Jinak, ta nová 404 se mi líbí :-)
tluig
Profil *
noko:
Jinak, ta nová 404 se mi líbí :-)
fajn díky a co ostatní sekce? co bys udělal jinak nebo vylepšil?
tluig
Profil *
Ted když se na to dívám tak se mi to vůbec nelíbí, ten pravy sloupec by chtěl kompletně předělat. header taky


budu to muset komplet předělat, fuj
lionel messi
Profil
tluig:
ok mužeš taky ohodnotit

Tak teda dobre. Skôr než teraz som sa však k tomu nedostal a v dlhom vlákne sa trochu strácam, preto je možné, že poukážem na veci, ktoré už boli zmienené.

Na úvod kladne hodnotím, že si sa, prinajmenšom v tejto verzii, o nejakú grafiku aspoň pokúsil. Bohužiaľ, výsledok snaženia je rozpačitý.

Asi najviac mi na celom webe vadí box-shadow, ktorý nastavuješ divu s textom a ikonkám sociálnych sietí. Máš na výber niekoľko možností – stenčiť ho, rozmazať ho, skombinovať obe uvedené možnosti alebo ho nepoužiť. Po chvíľke pokusov vo vývojárskych nástrojoch váham medzi poslednými dvomi uvedenými variantmi (kombinácia rozmazania so stenčením verzus zrušenie).

Zvýš riadkovanie (CSS vlastnosť line-height), texty sa so súčasným riadkovaním dvakrát dobre nečítajú. Zaujímavé je, že riadkovanie vo výpise článkov nie je zlé. Skús ho použiť na celom webe, vrátane bočných panelov.

Pomerne hrubé čierne rámčeky okolo obrázkov v kombinácii s box-shadow pôsobia ako parte. Oboje by som úplne odstránil.

Rozhodne by som zvýraznil aktívnu položku v menu. Pri výpise článkov by položka Články v menu mohla byť zobrazená ako pri nájdení myšou a podobne.

Použiť box-shadow na hover efekt tlačidla Zobrazit další, keď ho v normálnom stave nepoužívaš, mi nepríde ako najlepší nápad.

Pokiaľ ide o štvorčekové pozadie, chápem, čo si ním chcel povedať, lenže mi trochu príliš ťahá oči. Porozmýšľal by som nad jeho zoslabením, možno aj trochu väčšími štvorčekmi.

Celkový dojem dizajnu najlepšie vystihuje slovko chatrný. Napriek snahe to nie je vzhľad, ktorý by som hodnotil ako oku lahodiaci či pútavý.
tluig
Profil *
lionel messi:
Použiť box-shadow na hover efekt tlačidla Zobrazit další, keď ho v normálnom stave nepoužívaš, mi nepríde ako najlepší nápad.
tam box shadow je?


lionel messi:
Použiť box-shadow na hover efekt tlačidla Zobrazit další,
žádný box-shadow tam nevidím

ale díky za rady, asi to smažu a udělám uplně jinej


ok, děkuju všem za hodnocení a rady... web mažu a udělám jiný... ale ten výpis článků a to tlačítko zobrazit další se povedlo nebo ne?
lionel messi
Profil
tluig:
lionel messi:
„Použiť box-shadow na hover efekt tlačidla Zobrazit další, keď ho v normálnom stave nepoužívaš, mi nepríde ako najlepší nápad.“
tam box shadow je?

Áno, vo vývojárskych nástrojoch som ho videl.

ale ten výpis článků a to tlačítko zobrazit další se povedlo nebo ne?

Osobne som prívržencom skôr klasického stránkovania než jedinej stránky, na ktorú sa klikaním načíta viac obsahu. Ale v mojom prípade je to asi hlavne o zvyku, všetky metódy majú svoje klady a zápory.

V čase písania tohto príspevku je na hodnotenom webe znovu nejaký nonsens. Počas hodnotenia by bolo vhodné, aby si počas vypracovania novej verzie či rôznych opráv nechal prístupnú tú starú.
tluig
Profil *
lionel messi:
V čase písania tohto príspevku je na hodnotenom webe znovu nejaký nonsens. Počas hodnotenia by bolo vhodné, aby si počas vypracovania novej verzie či rôznych opráv nechal prístupnú tú starú.
hm... proč? dyt tam nic neni, byla to jen holá šablona.


ten web bude vypadat uplne jinak
pcmanik
Profil
tluig:
Tak načo mrháš naším časom na hodnotenie webu ktorý neustále prerábaš a ešte nám ho pod rukami mažeš? Vráť sa prosím až budeš mať hotovú verziu.
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0