Autor Zpráva
strainer
Profil
Prosím o názory na nový eshop zaměřen na prodej hodinek - Hodinkator.cz

Díky všem.
user
Profil *
Mě se to líbí, je to přehledné. Snad jedině na hlavní stránce jak jsou sekce "nejoblíbenější", "hodinky v akci" a "nejnovější hodinky", tak při malé šířce se tam zobrazuje rolovací lišta, která je tam celkem k ničemu a nevypadá to dobře.
Davex
Profil
strainer:
1) Název domény mi přijde hodně divný.
2) V prohlášení o ochraně osobních údajů by se měla změnit adresa webu.
3) Z obchodních podmínek není moc jasné, proč se má zboží reklamovat u jiné firmy, než která ho prodala.

1.1. Tyto obchodní podmínky obchodní společnosti Mija SÚ s.r.o., se sídlem Třída 9.května 515, 39002 Tábor,IČO : 48203084, DIČ: CZ445806064 ... prostřednictvím internetových obchodů prodávajícího www.hodinkator.cz.

6.6. Práva z vadného plnění uplatňuje kupující u prodávajícího na adrese VIVANTIS a.s., Pardubická 528, Hala číslo 21, 537 99 Chrudim nebo osobně na našich výdejnách v Praze: OASIS Florenc, Pobřežní 394/12, 186 00 Praha 8 Karlín nebo v Chrudimi: VIVANTIS a.s., Školní náměstí 14, 537 01 Chrudim.

4) Navíc e-shop nepůsobí moc důvěryhodně.
a) doménu nevlastní firma, ale nějaká soukromá osoba z Prahy
b) v kontaktech uvedené IČO 28649419 patří jiné firmě - Exiteria a.s
c) způsoby platby jsou možné jen na dobírku nebo platbou předem převodem na účet bez možnosti bezpečné platby kartou

Kdybych si neověřil, že číslo bankovního účtu patří skutečně firmě Mija SÚ, tak bych jako zákazník měl obavu, zda se nejedná o podvodný e-shop.
Keeehi
Profil
strainer:
Otevřel jsi si to na mobilu? Myslím opravdu na reálném mobilním zařízení a ne jen ve zmenšeném prohlížeči desktopu. Myslím že ne. Zkus to a najdeš tam spoustu drobných UI a UX nedostatků.
jujklu
Profil
K čemu je ta mapka dole? Pokud zobrazuje polohu prodejen, bylo by dobré to k tomu napsat.
3kkk
Profil *
jujklu:
To asi každému dojde...
pcmanik
Profil
3kkk:
Na tú mapku sa nedá kliknuť, názvy miest a ulíc tam tiež niesu. Čize pridaná hodnota pre návštevníka je nulová. Ba priam ho môžeš naštvať lebo sa k vám nebude vedieť dostať a pôjde ku konkurencii.
davidfronek
Profil
3kkk:
jujklu:
To asi každému dojde...

Navíc ukazuje adresu někam k Brnu, a ač jsem se snažil z informací na e-shopu vyčíst nějakou souvislost, tak se to nezdařilo...
Veškeré pobočky a sídlo jsou psány na Tábor...
mckay
Profil
strainer:
1. Zkuste si do vyhledávání zadat obsahujícího lomítko ('/') - a pouze u lomítka to nekončí (snažím se naznačit, že tam je i jiná, bezpečnostní, chyba)
2. Když už se vyhledávat podaří, ten smutný smajlík, když to nenajde žádné výsledky nepůsobí profesionálně
3. Registrace je náchylná na XSS, na více místech - účet, na kterém jsem testoval je k nalezení pod mailem gmail@gmail.com
4. Když jsem registrovaný zákazník a mám dotaz k hodinkám, nepředpokládám, že bych chtěl znovu vyplňovat své jméno a email do formuláře - ale musím
5. Vyhledávací políčko v sobě nemá napsáno "vyhledat", ale jen "vyledat"

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0