Autor Zpráva
xhelliosx
Profil
udělal jsem nějaké úpravy na mých stránkách, tak bych prosil o zhodnocení, jestli je to možné a dále bych poprosil o vynechání kritiky obsahu, vím moc dobře, že ne všechno je tam legální:-)
Děkuji tady je
ppooler
Profil
Design je perfektní, a to, že tam bude možnost sehnat nějaký ten cra*ck apod.je taky jenom dobře...
Acci
Profil
Zrušil bych ty ikonky W3C. Je sice pěkné, že máš web validní, ale působí to jako pěst na oko.
Jasper
Profil
Myslím, že na tom IC.CZ moc dlouho nepobudes... ;)
xhelliosx
Profil
to vím, je to jenom dočasně, ale jde mi tedy spíš o ten design, co změnit a tak,obsah prosím nekomentujte:-)
- jinak zatím děkuji
Acci vyndám je, taky jsem si to říkal!To pravé menu asi předělám celé, nelíbí se mi, fuj!:-)
Lukáš M
Profil
xhelliosx
nechci vás z ničeho obviňovat, ale nemohl jsem už něco dost podobného někde vidět?
Klára
Profil *
Když přejedu myší po menu, chvílemi se mi tam objevuje dvojí text přes sebe a to nepůsobí vůbec dobře.
xhelliosx
Profil
ne, je to čistě můj výtvor a s těmi tlačítky to vím, blbne to v pouze v IE, ve Firefoxu a Opeře to jede bez chyb, předělám
blbne to jenom u slabšího připojení
Juraj2
Profil
Veľmi pekný dizajn (používam Firefox) a zaujímavý obsah. Ale keď som klikol na obrázok hry na hlavnej stránke tak sa mi nezobrazil žiaden článok iba menu a hlavička.
Sephiroth
Profil
Design se mi moc líbí a navigace je přehledná... Fakt pěkně udělaný a obsahově dost užitečný ;)

Jo a jenom tak na okraj: v popisu newtorrents.info ti chybí "s" ve slově spolehlivý...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0