Autor Zpráva
kikinet
Profil
Ahoj,

budu ráda za jakkýkoliv feedback k webu www.cherrypenguin.cz. Je to má poslední práce a tak bych ocenila i názor ostatních "zasvěcených" než jen klasických uživatelů. Jedná se o stránky jazykové školy CherryPenguin v Hradci Králové. Celé to jede na bootstrapu, pár skriptech a animate.css.

Díky za názory :)
Taurus
Profil
Vezmu to z globálu, protože se věnuju i CI a brandingu. Proč vlastně cherrypenguin? Předpokládám, že nějaký důvod to má, tak by se to mělo projevit i ve vizuálu webu. Bohužel to logo splývá s pozadím, což je fakt špatně.

Fotografie v úvodu má šikmý horizont a při menším rozlišení je nahrazena nesouvisející a rozmazanou grafikou s trojúhelníky, což nechápu. Web se při rozlišení 1920 px špatně čte, protože má dlouhé řádky. Animace v úvodu jsou pomalé a zdržují. Tlačítko v kontaktu je kilometr dlouhé. "Cennik" v adrese webu je slovensky. Mezi měnu a částku bych dal nedělitelnou mezeru, ať se to při menším rozlišení nedělí na dva řádky, zároveň bych přidal buňce vertikální zarovnání na střed. Menu je dost krátké na to, aby v menším rozlišení mohlo být pořád vidět, třeba pod logem. Hamburger netřeba. Hover stav na textu u loga je špatně čitelný. Posuvné reference si zaslouží fixní výšku, protože když se sejdou čtyři s dvouřádkovým popisem, výška nepěkně poskočí.

Jinak to vypadá celkem fajn, jednoduše a přehledně, ale chce to ještě zabrat na důležitých detailech a hlubším smyslu vizuálu s ohledem na identitu projektu...
user
Profil *
Taurus:
Animace v úvodu jsou pomalé a zdržují.

A navíc převyšují šířku okna:
ctrlv.cz/8k4j
- všimněte si spodního posuvníku...

Asi by to chtělo dát overflow: hidden

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0