Autor Zpráva
vazo
Profil
Zdravím,
mám takový menší problém se s webem: creators.wz.cz/penzion/index.php
(umístění stránek zde je zatím jen dočasné).
Na úvodní stránce je podle mého názoru málo textu a nevypadá to dobře.
Poradíte pls někdo, jakým způsobem se dá toto obejít (přidat např. nějako fotku, nebo něco takového?).
Ještě jedna věc mě trápí, nevím totiž, kam přesně do záhlaví stránky by se hodilo umístit "vlaječky" na přepínání jazykových verzí stránek.
Předem díky za rady. ;-)
Martin2
Profil *
Podle mě je tam textu víc než dost – spíš bych ubral keců, které nikoho dneska nezajímají (Dobrý den, vítáme Vás na našich stránkách. Dovolujeme si Vám nabídnout … věříme, že budete maximálně spokojeni … bla bla blafy). Lidi si k vám nebudou chodit číst.

U hotelu bych se soustředil na první dojem a samozřejmě jasnou navigaci k důležitým prvkům (nabídka pokojů, rezervace, kontakt). Postavit design jen na kvalitních fotografiích je v tomto případě celkem běžnou (a myslím že i vhodnou) praxí.
vazo
Profil
Bohužel ty texty jsem takto již obdržel. Ale taky si myslím, že tam je ten první odstavec úplně zbytečně.
Ale majitel si to tak přál.
Stejnak mi tam ale něco chybí. :-/
Trejpa
Profil
vazo:
Mně tam, ne nutně na první stránce, chybí mapa, abych si představil, v které části republiky se penzion nachází. Nelíbí se mi patička. Je moc tmavá, ke zbytku neladí, duplikuje menu a kvůli slabému kontrastu je prakticky nečitelná.
Taurus
Profil
Inspiruj se třeba tady tím: travelkeys.byrobertman.com/5

Víc textů rozhodně ne.
vazo
Profil
Díky za postřehy. ;-)
Trejpa:
Ta mapa není vůbec špatný nápad, zkusím ji tam nějak zakomponovat.
Jo ta patička je tmavá, jelikož původně mělo být šedé všechno to, co je nyní lehce narůžovělé, ale ten web byl pak moc tmavý až "smutný", proto jsem to změnil.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0