Autor Zpráva
Metoděj
Profil *
Ahoj,

chtěl bych zkritizovat grafiku webu denicek.php5.cz/prvak
Děkuji :)
Kcko
Profil
Metoděj:
A tu uvidíme kde?
RastyAmateur
Profil
Metoděj:
Sice se to netýká vzhledu, ale... Mrkni na to hodnocení příspěvků :) Když něco ohodnotím, tak najednou jsem jediný, kdo to hodnotil :D
mckay
Profil
Obecně:
Nechci příliš moralizovat, ale to, co teď na tom webu má, je předpokládám výsledek zdejších snaživců. Pro záznam: Odkazy v menu přesměrovávají na poměrně sprostě otitulkované video na youtube.

Přestože bezpečnost by neměla být brána na lehkou váhu, zase mu to takhle cíleně (a subjektivně i nevkusně) demolovat snad není úplně nutné.
quatzael
Profil
Kcko:
Dávám Tvýmu příspěvku obrovský LIKE :o)
Metoděj
Profil *
RastyAmateur:
Díky, všiml jsem si té chyby. Vznikla posledním updatem. Sice si mi nemusel přepsat celý třeťák ale nava :D
RastyAmateur
Profil
Metoděj:
Zkoušel jsem, jestli tam nemáš ještě jednu chybu a bylo nutné to řádně otestovat :D
Ivy
Profil
Nó, je to z roku 2013, takže se necítím až tak blbě, když sem píšu po důrazném varování zdejšího systému, že odpovídám na starý příspěvek.

mojeBarva = VLAK; To je totálně super a jsem z toho urvaná.
How to heat up saussages - můj táta říkal, že schopný elektroinženýr do toho prostě jen zabodne dvě elektrody a vrazí to do zásuvky.
Celé to končí 12.6.2014. Proč to posíláš sem a teď (tedy relativně teď)?
mckay
Profil
Ivy:
Když si přepnete v menu do "čtvrťák", jsou k dispozici příspěvky v 2016 (17. 9. poslední který vidím).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0