Autor Zpráva
Adrifinel
Profil
Rozhodla jsem se předělat svůj web. A zajímala by mě jedna otázka připadá vám tento web hodně špatný? Obsahově (no to nevím, jestli někdo tu může hodnotit vzhledem k tématu, o kterém se tu nic neví a většinou české weby nabízejí pouze díly ke stažení, nikoliv pořádné informace) nebo zpracováním (dá se na Wordpressu vůbec něco pokazit?) No, Obsahově tam toho zatím až tak není pač jde jakoby o nový web, ale pilně pracuji na jeho zaplňovaní. Nicméně k této otázce mě přivedl komentář, který řekl, že když se mi tam nikdo neregistruje, tak je web špatný. Návštěvnost mám celkem slušnou. Osobně si myslím, že je problém v tom, že tohle téma je poněkud specifické a u nás málo známé. Cizinců mi tam chodí mraky, bohužel čeština není světový jazyk.
digitalnimonstra.cz/
nodo
Profil
digitalnimonstra.cz

Osobne nemám čo hodnotiť. je free šablóna
Bubák
Profil
Adrifinel:
když se mi tam nikdo neregistruje, tak je web špatný
Když se nikdo neregistruje, tak to znamená, že registrace návštěvníkům nepřinese nic navíc oproti neregistrovaným.

dá se na Wordpressu vůbec něco pokazit?
To je možní jen řečnická otázka, ale dá.
Nevhodná šablona, děravá verze Wordpressu, zpomalující pluginy...

Nedoporučuje se mít na webu odkazy vedoucí na prázdné stránky.
Adrifinel
Profil
Bubák:
Prý, že je design nic moc, myslela jsem, že se všeobecně šablony berou jako použitelné a že by na nich celkově nemělo být nic špatného. Přesto se jeden člověk vyjádřil, že mu přijde takové nijaké.
Ivy
Profil
Tečka navíc na úvodní stránce.
Karta - proč je to prázdné?
Fórum - proč je to prázdné?
DMO - proč je to prázdné a co to je?
Kontakt - Nebo nám zanechte zde zanechte vzkaz:
Napiště nový záznam do knihy návštěv
Vůbec mě neláká zanechat nebo zanechat vzkaz ani napištět nový záznam do knihy návštěv.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0