Autor Zpráva
Cup
Profil
Ahoj,
Včera jsme s kamáradem vydali novou hru.
Hru která je něco na způsob iSketch nebo sketchLeague. Určitě je tam hodně co zlepšovat. Rád bych slyšel váš názor na hru celkově / gui / cokoli.

Díkec zá zpětnou vazbu.

letsdraw.it

V české místnosti - zvíře jsou nějaká data. Bude pro vaše nahlédnutí do hry nejlepší.
Cup
Profil
Čauvec, příznávám že to bylo dost o ničem, měl jsem pár týdnů počkat až v databázi bude něco, na základě čeho bude moci robot nabízet smysluplné kresby i slova. V průběhu posledních 2 týdnů jsme vydali několik aktualizací. A v databázi je již několik desítek tisíc kreseb. Také jsme nyní schopni moderovat slova i kresby co kreslí robot a celá hra je tošku více smysluplnější. Kdybyste si našli chvilku, tak díky za reakce. Vím, že je tam hodně co zlepšovat, ale půl roku na to koukáme jednima očima. Již nevidíme to, co máme přímo před očima. :)

Ahoj.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Cupa:
Stejně jako v listopadu jsem si i teď pomyslel, že je to pěkně vymyšlené, ale máš tam málo lidí. Možná bych věděl o někom, kdo hravé lidi má, směl bych mu předat kontakt, který zde máš v profilu?
Nebylo by rozumnější nějak minimalizovat počet místností, aby byla větší šance potkat se s živou osobou?
Případně nešlo by i setřít jazykový rozdíl? Sortiment hádaných slov je poměrně omezený (zkoušel jsem „části těla“), takže tipy od lidí by šlo strojově překládat.

Od hry zaměřené na kreslení bych čekal také nějaké zajímavější vizuální provedení, než jen další bootstrap. V principu podobná hračka od Googlu Quick, Draw!, kde člověk kreslí zadané slovo a neurální síť zkouší uhodnout, co to je, vypadá na první pohled přitažlivěji, tématičtěji.

Pokud hraju jen sám s automatem, mohla by hra odsýpat rychleji.

Proč mají obsahové stránky koncovku .xhtml, když stejně používají HTML (tedy Content-Type: text/html)?
Keeehi
Profil
Pokud se chceš někde inspirovat, populární je DrawSomething.
mckay
Profil
Chamurappi [#3]:
Zkusil jsem předat zprávu alternativním způsobem, myslím, že jsem autora/autory zahlédl v jedné z Teambuildingových skupin naší fakulty.
Cup
Profil
Chamurappi:
Ajajaj, sorry, o této zprávě jsem vůbec nevěděl. Děkuji moc mckay, že mě pingnul na fb.
Hele kontakt tady "letsdrawitgame@gmail.com," dělám na té hře s kolegou, tak tento email bude lepší ať o tom ví také - pokud je to ještě aktuální.

Co se týče Chamurappi, tak zrovna včera jsme řešili omezení místností na cca 5 kde necháme strojově přeložit cca 100 slov z každé kategorie, funguje to tak, že pokud lidi při výběru slov některé z nabízených nevybírají nebo reportují jako vadné, tak se přestává nabízet. Tím se snažíme zajistit aby se nabízely pouze relevantní slova. Podobně s kresbama.

Dodělali jsme nějaké možnosti reportování kreseb a slov a algoritmus nabízení slov a kreseb pro roboty s tím počítá. Teď to potřebuje čas. Třeba se chytne nějaký youtuber či tak něco. Uvidíme.

Co se týče časů s automatem, tak to proberu s kolegou. Díky za připomínku.

A content type kouknu. Díky

Keeehi, díky víme o tom, je tam třeba dodělat hodně věcí, to přijde časem. Je hodně her tohoto typu, ale většina ve flashi. Google slibuje že flash pohřbí, až se to stane tak možná přijde naše chvíle.
Cup
Profil
Chamurappi:
Ahoj, vim ze je to odstup 3 mesice, ale zajimalo by me co to tenkrat bylo, nevim ani jesli to jeste platí? Ale mozna si to ani neprectes. Uvidime.

Ahoj.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0