Autor Zpráva
Erik
Profil *
Co vy na to? Díky za odpověĎ.
dracidoupeplus.mysteria.cz
RPG
Profil
Nazdar.

- To textové pozadí je příšerné, chce to použít jenom jednu barvu.
- "Vstoupit" bych zvýraznil, zkus zvětšit...
- Nelíbí se mi barvy, nehodí se mi k DrD, spíše bych použil šedou.
- Hover u odkazů bych taky změnil, kurzíva není hezká, zkus jenom jinou barvu.

Ode mne asi všechno, účel to plní, jednoduché a hezké, jenom vychytat pár much. :-)
Wan-To
Profil *
1) Zruš úvodní stránku... Tahle dost obtěžuje.
2) Pryč s anketou od Blueboardu
3) Vzkazy na úvodní stránce?
4) Pruhu pod logem bych dodal nějaký lesk, nebo něco takového. Ale to je jen detail.
Erik
Profil *
Wan-To
1. Mám to tam jen kvůli tý reklamě.
2. Pravda
3. Proč ne?
4. Zkusim

RPG - díky za připomínky
Timy
Profil
Erik
- textové pozadí vskutku není dobré
- v té drobečkové navigaci by jednotlivé drobky mohly být odkazy
- kurzíva hover jednak není moc pěkný a jednak ti může při hoveru přestavět celou strukturu stránky, viz třeba hover na "Mořský člověk" v rasách
- v menu určitě roztáhnout odkaz na 100% šířky (dát mu display:block)

OT: pochopili jste ty pravidla? Hrajeme DrD tak od třetí třídy (btw: přibližně od té doby jsme se na pluska těšili :-)) a přechod na pluska jsme trochu nezvládli, páč nám připadalo, že je tam spousta jednak zbytečných pravidel a jednak zbytečně složitých pravidel. Tak bych jenom rád věděl, jestli jsme lamy jenom my nebo jestli je to všeobecný problém.
igamenir
Profil
Ta modrá je moc výrazná, pozadí zhoršuje čitelnost. Jinak tu už bylo všechno řečeno.

Jenom si po sobě všechno čti, například v odrd.htm: Ti se tím světem pochybují a Pán jeskyně jim říká co se děje. Můžete si užít spostu zábavy

Také píšeš sotva desetinu čárek, které by tam měli být, ale to už je bohužel dnes běžné.
thingwath
Profil
No, já čistě OT poznamenám, že snad během vánoc by mohl být český překlad AD&D, viz www.czechdnd.cz ;-)
Erik
Profil *
OT: pochopili jste ty pravidla? Hrajeme DrD tak od třetí třídy (btw: přibližně od té doby jsme se na pluska těšili :-)) a přechod na pluska jsme trochu nezvládli, páč nám připadalo, že je tam spousta jednak zbytečných pravidel a jednak zbytečně složitých pravidel. Tak bych jenom rád věděl, jestli jsme lamy jenom my nebo jestli je to všeobecný problém.

Je to opravdu velký skok mezi složitostí pravidel. Např. Theurga můžou hrát opravdový veterání. Apoň podle mého názoru.
RPG
Profil
OT: To byl důvod, proč jsme od plusek upustili, rozhodli jsme se, že je to na naše malé mozečky moc složité a že si to necháme na dlooooouhé podzimní noci, kdyby jsme se hoooodně nudili :-)
medvidek
Profil
Pro Erika
Proč máš ve zdrojovém kódu indexu 2x </center>??
Chyb je tam víc, zvaliduj poctivě vše, jinak ok.
medvidek
Erik
Profil *
Něco jsem přidal a ubral (medvídka jsem ale nestih :-) ), co teď?
Erik
Profil *
Tak nic. Omylem jsem kopíroval z webu na disk. Můžu to dělat zvona :-(
nofate
Profil
A co porusovanie pravidiel free webhostingoveho servera? Nesmies to mat presmerovane!!! Reklama ma byt na skutocnej stranke. To kazdy chce len tych 50MB a co dodrzovanie pravidiel ha???
Erik
Profil *
O čem to mluvíš? Co přesměrované.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0