Autor Zpráva
Petr Adamíra
Profil
Rád bych se dozvěděl váš názor ohledně barev pozadí a textu. Já osobně nejsem 100% spokojen. Jen si nejsem jist, co změnit. Dále bych rád věděl, jestli všemu rozumíte v Češtině. Stránku jsem přeložil. Pokud byste něco stylisticky změnili, pište prosím. www.profesionalnipreklady.cz
TomášK
Profil
První odstavec textu, na který jsem narazil, obsahuje dva překlepy, které odchytí i zdejší slovník.

SMARTLATION.COM kategorizuje poskytovatele služeb podle oblasti, odbornosti a lokalizační schopnosti, čímž je zajištěno, že překladatelé, kteří jsou k dispozici, jso ti nejlepší pro dannou práci.
pcmanik
Profil
Petr Adamíra:
Osobne neznášam stránky ktoré sa mi akýmkoľvek spôsobom snažia manipulovať s rolovaním. To len tak na okraj...

Tá stránka ma ďaleko viac problémov... Zbytočné animácie, rôzne grafické problémy a iné.

A ktorého dementa napadlo zablokovať udalosť na prejdenie späť? Rád by som využil gestá na svojej myške namiesto toho mi to scroluje stranku? Naozaj?

Logo na stránke upload je absolútne nečitateľné.
_es
Profil
Tá úvodná stránka má aký zmysel?
Davex
Profil
Petr Adamíra:
Doporučuji svěřit překlad webu nějakému profesionálovi. Doslovný překlad z čínštiny s množstvím překlepů není ta správná cesta.
Petr Adamíra
Profil
Všem děkuji za příspěvky a rady. Českou stylistiku vylepším. Přidám vlastní texty.


Davex:
Tuto otázku jsem nepochopil


_es:
Nepochopil jsem otázku k hlavní stránce. Tam je odkaz Přeložit nyní. Klepnutím se dostanete na stránku s možností přidání souboru, vybrat jazyky a odeslat překladateli.
Bubák
Profil
pcmanik:
Osobne neznášam stránky ktoré sa mi akýmkoľvek spôsobom snažia manipulovať s rolovaním
Teda to muselo dát příšernou práci, a přitom taková blbost, co?

Petr Adamíra:
Nepochopil jsem otázku k hlavní stránce. Tam je odkaz Přeložit nyní. Klepnutím se dostanete na stránku s možností přidání souboru, vybrat jazyky a odeslat překladateli.
Myslíš, že to pochopí návštěvníci webu? Co asi tak udělá návštěvník, který bude já tipuji, že zkusí jiný, přehlednější web.
_es
Profil
Petr Adamíra:
Tam je odkaz Přeložit nyní.
A čo keď nový návštevník práve nič „Přeložit nyní“ nepotrebuje? Vôbec nerozumiem, aký má význam „úvodná stránka“, kde má návštevník za úlohu len kliknúť na nejaké „tlačítko“ s čudným textom. To tlačítko tak prihlúplo bliká, aby viac návštevníkov pochopilo, že úvodná webstránka nie je len slepá cesta?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0