Autor Zpráva
Jaruska6
Profil
Ahoj,

přebírám po sestře eshop, který nějaký ten rok nepoužívala a potřebovala bych radu, zda je lepší zaplatit někoho, aby na web přidal "pokrokové" funkce jako vyhledávací lištu, FB rámeček, řazení atd. nebo je lepší si pronajmout nový eshop např. přes webnode?
www.tradicni-panenky.cz

Díky moc za rady!!
Jarka
Mlocik97
Profil *
Jaruska6:
Zdravím, kód vyzerá celkom prehledne a OK, no dizajn už nie, prvé čo mi zabilo do očí je velmi jednoduchý layout, menu hore, a dál len obsah, no bokoch je len "prázdnota" nevyužité miesto, ešte čo je horšie, mi prijde to že v tejto prázdnote sa pri skrolovaní skroluje aj pozadie, čož spôsobuje že čitatel sa nesustredí na obsah, vidí pohyb aj po bokoch, no tam absolútne nič nieje. Nevyužívate celý priestor. Na FullHD displeji 24" stránka vyzerá tak akoby bol vycentrovaný v strede "pás" s obsahom, no a popravde boky "prázdnota" zaberá viac ako polovicu celého priestoru. To je ZLE! čo sa týka obsahovej časti, tam je už skoro všetko v pohode, prípadne drobnosti.

Najhoršie pokladám práve "prázdnota".

prikladám obrázok jednej podstránky, kde som označil do červených obdĺžnikov "prázdnotu" všetok nevyužitý priestor. A je pekne vidieť že prázdnota zaberá viac ako 60% celého priestoru, to je ZLE!




Mlocik97:
Este dodam ze pre e-shop tzv. "Toaletovy web" tzv. Tenký pásik cez stred displeje je celkom ok ale pozadie musi byt "nehybné" a dobre by bolo keby nejake prvky z bokov vycbievali do prazdnoty. E-shopy tam casto maju obrazok ako z poza webu do pratdnoty vycnieva maskor (napr. Na alze ten zeleny martan) napr s cedulov kde je uputanie na zlavu a pod.
Mlocik97
Profil *
Mlocik97:
p.s. a dodám ešte jeden obrázok z alzy, aby ste pochopily čo tým myslím "vyčnievať do prázdnoty".



jedná sa práve o to že jakoby modrá čiara predstavuje koniec "obsahovej časti - obdélniku" avšak aj mimo neho, konkrétne v červenom obdĺžniku je určitý grafický informačný opodstatnený prvok.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0