Autor Zpráva
vzduch
Profil
Pro výrobce vzduchotechniky a průmyslových odsavačů jsem vytvořil nové stránky. www.vzduchotechnik.cz
Prosím o zpětnou vazbu. Stránky jsou téměř hotové, jen se ladí pro mobilní platformy a vyhledávače. w3c validátor také ještě protestuje a vůbec nevím jestli bych některé jeho protesty měl brát vážně, když mi na prvním řádku nadává za <meta http-equiv="Content-Language" content="cs">

Anglická verze stránek funguje na vzduchotechnik.com a německá na .eu tyto domény prosím nehodnotit, protože jejich obsah je jen dočasný a budou se dělat až na to bude čas.

Rád bych hodnocení hlavně z hlediska funkčnosti a informačního designu, popřípadě rady týkající se optimalizace pro vyhledávače, prohlížeče. Děkuji všem za jakékoli připomínky, nebo doporučení.
Tomášeek
Profil
vzduch:
Ten pokus o responsivní zobrazení při rozlišení těsně pod std. desktopem (940px) je nehezký. Ano, není tam hor. scrollbar, ale zobrazení je odfláklé

Na první pohled není zřejmé, o čem stránka je. Prodáváš vzduchotechniku? Servisuješ? Dovážíš? Ani po shlédnutí nadpisů v těch třech boxech na HP (které jsou na hraně zlomu, tzn. při prvotní návštěvě je nevidím) moudejší nejsem. Texty v těch sloupcích nečtu, jsou moc úzké a písmo obrovské, čte se to špatně.
vzduch
Profil
Díky za zpětnou vazbu. Písmo je velké právě proto, aby se to lépe četlo, ale mohl bych to možná malinko zmenšit. Jsou tam tři sloupce, protože hlavní činnost firmy se dělí do třech základních skupin. Možná bych mohl vymyslet lepší nápisy ve sloupcích.
Mlocik97
Profil
no myslím že tie stĺpce by mohli byť širšie.
Tomášeek
Profil
vzduch:
Velke písmo je super, kdyz na to mas místo.
Velke písmo v úzké nudli je za trest.

Co se nadpisu/textu tyče, zkus se na to podivat očima laika. Absolutne me to nezaujalo (vizuálně, ty velke texty, ani obsahové, ty nadpisy), na HP nevím, oc jde, jdu pryc.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0