Autor Zpráva
L
Profil *
Zdravim vsechny. Zajimal by me vas nazor na me stranky na http://cesivamerice.sweb.cz/ a vitam kritiku i navrhy na vylepseni.

Zajimal by me napriklad nejlepsi zpusob utrizeni odkazu. Je jich tam uz trochu vic a mozna to ztraci na prehlednosti. Napadlo me neco jako rozeviraci nabidka, kde by byly pouze podnadpisy a pokud by byl zajem, dotycny clovek by na nadpis klikl a na stejne strance by se mu/ji rozevrela cast s odkazy. Az si odkazy precte, muze si tu cast zase srolovat. Mozna by to bylo prehlednejsi. Ale nevim, jak na to. Sice uz pro mne neni tak dulezite udrzovat ty stranky, ale jednoduse me to zajima, co by se s tim dalo delat. To "Ceske USA" taky neni zrovna doresene, ale nad tim uz dumat nebudu. Snad jen kdyby nekoho neco napadlo...
Diky
L

...A jeste mam jeden dotaz, mozna trochu mimo. Nenapada nekoho, jak jednoduse a rychle pri ukladani nejakeho dokumentu ulozit k tomu dokumentu i informaci, odkud to bylo stazeno a kdy treba ten stahovany clanek vznikl, atd. Aby to usnadnilo treba nektere pozdejsi citovani z toho dokumentu. Abych to nemusela jako blazen hodinu hledat, odkud ze jsem to vzala. A z vlastnosti dokumentu to casto nejde vycist a ani nevim o tom, ze by to tam slo dodatecne dopsat. diky
Anonymní
Profil *
K tomu tvému dotazu mimo..... klikni na ten soubor pravým tlačítkem, dej Vlastnosti a přepni se na kartu Souhrn a uvidíš tam pole KOmentář... zde si napiš klidně co chceš a máš to ne?
L
Profil *
aa. No musim se smat sama sobe, jaky jsem osel. Takova primitivni vec. No jo! Diky.
Okawas
Profil
graficky sice nic moc, ale obsahove wooow, jestli si tohle delala sama, tak klobouk dolu
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0