Autor Zpráva
Filip Vlkanova
Profil
Ahoj,

není tomu tak dávno co jsme vypustili novou moderní databázi her (CSHDD) a jelikož do toho zatím moc nešlapeme a spíše získáváme co nejvíce informací a poznatků, tak by nás zajímal i váš názor. Zejména nám jde o UX a SEO. Tak, abychom předešli zbytečným failům, než začneme s větší propagací a tak podobně.

Už teď evidujeme hodně zajímavé statistiky a dostáváme pozitivní ohlasy, určitě by se nám ale hodil názor odbornější veřejnosti ;)

Díky moc,
Filip
Jan Rippl
Profil
Myslím že na Vás budu odkazovat. Ani jsem netušil, že pod Linuxem běží tolika komerčních her. Stránky se načítají rychle, jsou úhledné, účelné, chybí mi kategorie her pro dospělé a možná by nebylo od věci přidat i sekci pro nástroje na tvorbu addonů (herní engieny, modelovací programy apod.). Také bychzmínil že ve výběru kategorií je Linux a SteamOS. SteamOS je také Linuxová distribuce. Já osobně bych to řešil spíš tak, že bych u každého titulu přidal ve výpisu položku, zda je či není dostupný ve službě Steam.
Mlocik97
Profil
Jan Rippl:


Suhlasim inak web je takmer dokonali, uz len pridam jednu chybycku - na mobile (responzivita) sa nie najlepsie zobrazuje druhe "menu" (komentare, zaujimavosti, video) tento prvok sa mi ako jediny zda nie zcela responzivny.
Petr_D
Profil
Pěkné, jen se mi nelíbí čárkované rámečky kolem některých elementů.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0