Autor Zpráva
Mára
Profil
zde jsou hlavičky

Ahoj,

tak doufám, že jste měli všichni pěkný Vánoce a obracím se na vás s prosbou, aby
jste porovnali tyto tři hlavičky:) Jaké se vám líbí víc? První, druhá nebo je
lepší ta minulá, na kterou je odkaz dole pod hlavičkami? A nebo jsou všechny
hrozný? Poraďte prosím....

Děkuji

PS:prosím kritizujte slušně
Dero
Profil
Řeknu, co si myslím. Bude to subjektivní, tak to tak prosím ber:

1) Tyrkysová/azurová se mi nelíbí

2) Být Tebou, tak si vyberu jen jedno pozadí (jednu fotografii) a nesnažím se o ostré koláže, nadpis lépe vynikne, pakliže pozadí nebude plné kontrastů - jeden motiv bude také lepší z toho důvodu, že si ho uživatelé lépe zapamatují. Já osobně si z koláží nepamatuji vůbec nic. Když však někde vidím stylovou hlavičku tvořenou jednou vkusnou (i upravenou) fotkou či nějakým signifikantním tvarem, tak si ji většinou zapamatuji a když se vrátím, tak se lépe zorientuji.
Mára
Profil
Dero

děkuju moc ani nevíš jak si mi pomohl.....ještě jednou díky
habendorf
Profil
Taky doporučuji si po sobě přečíst text v hlavičce.
Mára
Profil
jj už to vidim, opravim
jmsaive
Profil
Mě se líbí ta s těma novinama, ale ta modrá musí jít pryč
Mára
Profil
jmsaive

:-) i tobě děkuju za názor, a s tou modrou.....no ještě to promyslim
ronan
Profil
Já bych nasadil nějaký kompromis mezi prvním a druhým návrhem:) Toho kluka bych dal místo těch lidí na modrém pozadí (hodí se tam, ať alespoň něco ukazuje na to, že se jedná o školu). Ten první obrázek je asi lepší nerozostřený. Ty texty bych nějak více zapojil do té hlavičky (třeba přechod toho rémečku do toho pozadí?). Jinak se mi to docela dost líbí, ale je ještě co dotahovat. Určitě bych nechal ty gradienty mezi obrázky.

Jinak je pravda, že je tam až moc barev (to je tím, že jsou tam tři fotky, a ne ta jedna)...
Mára
Profil
jj, děkuju, už jsem to udělal tak, že je tam jen jedna fotka a vypadá to líp, každopádně děkuju za návrhy na vylepšení
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0