Autor Zpráva
Robovize
Profil
Ahoj :-)

Prosim o kritiku webu opportunityuk.org Web byl asi rok neaktualizovany a pote jsem ho dostal na starosti ja. Jsem v tom amater, template je zakoupeny. Je to postaveny na Wordpressu.

Rad bych kritiku na web z hlediska prehlednosti a uzivatelske privetivosti. Je vam hned jasne co delame ci co na strance delat? Jsou odkazy v menu a jednotlive sekce na hlavni strance smysluplne/rozumne poskladane?

Co rikate na obrazky, jsou v pohode nebo to chce nejakou optimalizaci? Stranka se obcas pomalu nacita, ale to i v administraci kde obrazky nejsou.

Odkazy na social media jsou v poradku?

Je web responzivni? Co rikate na mobilni verzi?




Mockrat dekuji :-)
Tomášeek
Profil
Robovize:
Odkazy na social media jsou v poradku?
To si snad můžeš zkontrolovat sám, ne?

Je web responsivní
Ano, je, což tedy taky asi vidíš sám. Funkčně responsivní nikoliv. Pokud jsem na telefonu, tak se:
- některé prvky rozpadají
- - např. na HP ze sloganu vidím jen část "VOLUNTEE" a na dalším řádku "LEARN,"),
- jiné přesahují do sousedních
- - např. ikona menu do loga,
- další jsou nehezké
- - někdy je logo celé na podkladu, jindy z půlky, jindy přesahuje jen o nějaké pixely,
- - FB a Twitter ikony vidím každou jinak (jedna s kulatými rohy, druhá s hranatými),
- - název kategorie "Superhero Event" se mi rozlezl do dvou řádků, zatímco počet likeů je jednořádkový a nezarovnaný k dolní hraně, vzniká pod tím nehezké místo.

Obecně se mi na WP šablonách (nejen těch, nelíbí se mi to nikde, ale WP šablony to mají snad všechny, nebo aspoň většina z nich), že nepracují s celou dostupnou šíří prohlížeče, ale resizují stránku skokově, po stranách pak zůstává spousta nevyužitého místa.

No, přešel jsem na první podstránku, Europian Voluntary Service a responsivita jde do kopru.
- hlavička zaplňuje asi jen 90% prostoru, což je to, co píšu výše
- obsah nemá žádné odsazení zleva, je nalepený na hranu displeje
- obsah přetéká displej vpravo, vidím jej tedy useknutý a není možné na něj nascrollovat, scrollbar není k dispozici. Vidím tedy z každého řádku jen jeho začátek.
- mezi obsahem stránky a výpisem nějakých příspěvků je bílé místo, jeho výše je asi dvojnásobná oproti samotnému obsahu.

Další stránky koukat nebudu, na telefonu to je očistec. Na počítači na to koukat nebudu, ztratil jsi mě na záhlaví stránky, z kterého mě bolí oči (slabý kontrast černé s červenou, která je navíc dost agresivní), menu v téhle velikosti, fontu a boldu je špatné čitelné, možná za to zčásti může i šrafovaný podklad.
Robovize
Profil
Wow, moc diky. Udelal jsem si seznam a kouknu na to jak to napravit. Na tu stranku koukam kazdy den a nektere ocividne spatne veci ja vidim uz jako normalni :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0