Autor Zpráva
myfilm
Profil *
jak se vám líbí
jak je přehledný
jestli je dostatečně jasný a stručný
Šlaha
Profil
www.myfilm.cz
- graficky se mi nelíbí
- zdá se mi nepřehledný
- ale je jasný (hned vím, o co jde) a stručný taky (žádné informace navíc)
Railbot
Profil
Uprimne dost nevzhledne stranky, primo osklive. Ten tabulkovy layout je otresny a ta hlavicka i ostatni barvy...no, opravdu spis nic nez moc :)
Takze...nelibi se mi, prehledny neni a jasny a strucny je
AMD
Profil
Datum pryč. Beztak se ve Firefoxu a Konqueroru zobrazuješ špatně (vážně je rok 105?). Jinak se mi to zdá taky celkem nepřehledný. Všechny červený písma (kromě toho loga) bych udělal černě.
igamenir
Profil
- Vzhled je originální a celkem zajímavý, ale:
- ty červené texty působí hrozně
- stejně tak pravý sloupec s cenami - je to moc odtržené od obsahu, navíc to nesplňuje linearitu obsahu.
- Hover u menu by mohl být zajímavější.
- prezentace mi nefunguje - mám tam pořád Čekejte prosím, ukázka se načítá.
- Datum je zbytečnost, zvláště když nefunguje: 26.12.105
- Co má být "adresa s 5% slevou"?

O.T. za ten Hnojník tě lituju :)
ronan
Profil
Souhlasím s Railbotem. Design se mi nelíbí ani trochu, kód je celkem otřesný (už ten tabulkový layout, zápisy typu "      ") a zdá se mi to i dost nepřehledné.

Výmluvné a stručné je to je to dost (abych jen nekritizoval:) ), ale pokud mají ty stránky sloužit i jako prezentace firmy nebo přilákat zákazníky, tak svůj účel neplní. Mě by to možná i odradilo. Přece jen má to, co ta firma dělá, něco společného s počítači, a jak mám předvídat kvalitní převedení kazety na DVD, když vidím takto odfláklé stránky:( ?

To vše je jen můj pohled, je možné, že někomu by to nevadilo a naopak by se mu líbila ta stručnost a jasnost a proto by po službách té firmy sáhl všemi deseti;)

Mimochodem, co dělá v tom logu ta kočka?
Myfilm
Profil *
Díky za připomínky, hned se na to vrhnu.
Děláme sice s videem, ale webmastera dělám opravdu krátce a tak vítám všechny vaše kritiky.
4igamerin - prezentace má 2,5Mb a jestli nemáš rychlé připojení budeš čekat dlouho.
4ronan - Tam nejde tak o tu kočku jak o ten pohled.
Čau
igamenir
Profil
prezentace má 2,5Mb a jestli nemáš rychlé připojení budeš čekat dlouho.
Mám ADSL 1024, takže jestli čekáš něco rychlejšího, tak to teda nevim nevim. Spíš to bude tím, že používám Operu.
Myfilm
Profil *
Hotovo, co vy na to?
Myfilm
Profil *
www.myfilm.cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0