Autor Zpráva
littlemaple
Profil
Před časem jsem zde vkládal své existující stránky ( http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=2&topic=13 221 ). Nyní vytvářím jejich novou verzi (proto také nový thread) a rád bych se vás zeptal, co říkáte na jejich podobu.

Pokud píšu podobu, zdůraznil bych, že mám (zatím) na mysli čistě jejich grafickou podobu. Stránky nejsou po skriptové a obsahové stránce hotové ani na 20%. Jediné, co je jaksi hotovo, je právě onen základní design. Ještě ho ladím, ale v podstatě by měl zůstat takový, jaký je.

Kódování si také nevšímejte (texty se mi tahají z DB, která je v UTF-8). Rozdílné sekce (Littlemaple, Espaňa, ...), které lze přepínat nahoře, budou mít později rozdílné barevné vyhotovení a jinou hlavičku, podobně, jak je tomu nyní na www.littlemaple.net . Můžete mi hodnotit šablonu XHTML/CSS, ale i to, jak na vás stránka svým vzhledem působí.

Stránky najdete na adrese http://littlemaple.jinak.cz/test/index.php?sect=lm .

Díky!
ronan
Profil
Pekne, lepsi nez puvodni stranky. Co me prvni napadlo: k cemu ten bily pruh po strane?? Podle me je lepsi vetsi plocha, na ktere se obsah muze zobrazovat, a nechavat tam bily pruh jen tak pro nic za nic je podle me neefektni. Nevim, jak to vypada bez nej, takze je to mozna lepsi reseni designove, to posud sam, jen me to tak napadlo:)
Dero
Profil
Hlavička a patička výborné, ale na těle bych ještě zapracoval.
Railbot
Profil
Telo jeste nejak zpracovat, jinak hlavicka a paticka vyborny jak uz tady bylo receno. Mozna jen to logo zkusit znovu zkomprimovat (je dost rozmazane), takhle to neni hezky. Urcite to pujde kvalitou hodit nahoru i s par kB :)
littlemaple
Profil
ronan
Chtěl jsem to trochu provzdušnit, navíc jsem chtěl udělat prostor pro obsah užší, aby se lépe četl. Zkuste se k tomu když tak vyjádřit i ostatní, jak to přijde vám.

Dero, Railbot
Díky za chválu, na těle právě pracuji. Máte na mysli formátování obsahu stránky (textů), nebo celou střední oblast? Jak se vám líbí např. navigace?

K tomu logu -- obrázek má už nyní 38 KB, nerad dělám obrázky větší jak 30 KB. Ne každý má broadband a i přesto, že mám přístupnou hlavičku, nemusím zbytečně prodlužovat načítání stránky. Asi bych to nechal tak.

Když se na obrázek z 10cm podívám, taky to vidím, ale po zkušenostech v praxi jsem zjistil, že si nikdo (a po čase ani já) stejně nevšimne, že je někde něco mailnko rozostřené. Spíše mám čím dál větší pocit, že běžnému internetovému brouzdalovi, který není ani designerem, ani fotografem, nepřijde škaredý ani obrázek vyexportovaný o čtyři kvalitativní stupně níže (pro mě tedy zcela ošklivý :) ).
littlemaple
Profil
poznámka:

29. 12. až 1. 12. se budu zabývat a kochat krásami sněhových závějí, nikoliv tedy tvorbou stránek a touto diskusí. Nerad bych ale, aby datem mého odjezdu byla považována za skončenou z důvodu neaktivity autora vlákna :)

Mějte tedy strpení, v lednu se zde objevím a začnu opět odpovídat.

Díky!
littlemaple
Profil
Už jsem zpět a jdu tvořit další verzi... Přeji všem skvělý Nový i nový rok :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0