Autor Zpráva
NixTor
Profil *
Zdravím,

hledám nějakého kritika, který mi zkritizuje webovou stránku.

Design vychází z původního designu, nicméně byl okořeněn Pure.css kvůli gridu.

Budu se těšit na vaše připomínky!

penis.cekuj.net
Pavlínka
Profil
Nyní probíhá aktualizace aplikace. A proto aby jsme mohli přinášet novinky, je třeba na chvilku starou verzi vypnout. :D
nodo
Profil
NixTor: alebo Pavlínka?
Pavlínka
Profil
chtěla jsem se podívat ale byla tam výše citovaná hláška...

k webu povím asi jen toto: design vypadá jak z 90 let :)
jednoznačně ráda bych se připojila k měření :D samozřejmě budu mít zavázané oči aby to bylo anonymní :DD


PS: na galerii jsem taky zvědavá :D
NixTor
Profil *
Pavlínka [#2]: Furt lepší nějaká pěkná hláška než bílá stránka a nebo nějaký PHP Error. Ale pokud bys to nějak vylepšila, tak budu rád za rady :)

Pavlínka [#4]: Ten design beru, je to 90. let, ale vychází z designu kdy byl web spuštěn což se datuje k roku 2011. Tento design ale postupně bude "opracován" a bude mu nastaven nový a lehký a především responsivní kabátek. Ale práce je víc než dost, tak že to chce nějakou harmonii a řád ve výoji.

Tak galerie bude šťáva na celém webu :). Jelikož nějaká data máme zachována, před vypnutím, tak až je nahodím, tak si myslím že web v plném režimu nebude startovat na prázdno ale už s nějaký obsahem. A galerie bude jedna z obnovených částí.
Tomáš123
Profil
NixTor:
A keď ti to vlastne ešte nefunguje, prišiel si sa posťažovať koľko je práce alebo aký je účel vlákna?
NixTor
Profil *
Po delší době se opět hlásím s velkou aktualizací.

Budu rád pokud se podíváte a případně napíšete i kritiku.

Původní vzhled je formou screenu zveřejněn na Twitteru: shorturl.at/qvDJR

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0