Autor Zpráva
Onny!
Profil *
Zhodnoťte mi prosím na stránkách www.onny.euweb.cz/onny.htm design- Proveďte tak vanketě , ketrou najdetev pravo nahořejc .. . Moc mi to pomůže při dalším tovřeníwebů!!
Wan-To
Profil *
Jo, vypadá to pěkně...
Proč to ale chceš hodnotit v anketě? Ano/ne mi nepřipadá jako dostatečná informace o kvalitě designu.
Spikee
Profil
Vyzerá to dobre, ale:
- je to poskladané z obrázkov pomocou tabuliek
- miešaš anglické a české slová
Rob
Profil
Mě se to taky líbí. Originální, neobvyklé a to že se to skládá tabulkou bych v tomhle případě asi i prominul, ale kdyby to bylo přes css, tak by to bylo určitě mnohem lepší.

Spikee
To s mícháním ani nevadí. Dodává to taky trochu na originalitě. Ale průšvih je, když to tak děláš v nějaký aplikaci. Teď ještě dodělávám jedem program a musí to být v angličtině. A tak jsem začal pojmenovávat anglicky všechno a když jsem něco nevěděl, tak česky atd. No co budu povídat. Hodina strávená nad příkazem SELECT xxxxxx FROM hraci mě přiváděla k šílenství. Ta tabulka se jmenovala players. A toho bylo víc.
ppooler
Profil
Celkově pěkný,ale např. já mám starý ,15 " CRT monitor a tam je ten bílý text na světle modrém pozadí téměř nečitelný...
Fred
Profil
Perfektní grafika, takže se jí drž, najdi si k sobě kodéra a bude to dokonalé :-)
RPG
Profil
"Aplikace Firefox zabránila stránce otevřít vyskakovací okno" - :-))
Jinak je to pěkné. Možná bych trochu zvětšil písmo, a do kódu hodil DTD.
Jan Tinka
Profil *
Mě se to taky líbí, ale přeci jen bych nepoužíval JS při najíždění v menu, CSS je je v tomto případě lepší. Jinak tabulkoví layout mi vůbec nevadí, ten kontrast písma a pozadí bych ale vážně pořešil.
simka00
Profil
"tím pomůžete udělat tento web více polde svých představ" - malá chybka =)
Anonymní
Profil *
Onny!

zdravim te, mas ty stranky fakt pekny, ale tohle se mi moc nelibi:
Jsou zde na mě kontakty, takže mi piště, volejte , ptejte se mně na co chcete z oboru počítačů a ta mezera u carky mezi volejte a ptejte po obou stranach by tam nemela byt, je to tam vickrat co sem jen tak rychle koukal tak sem to videl trikrat... jo a to mně nemelo by to byt nahodou mě?
Pepee
Profil
Ve Firefoxu tabulka nepasuje. A je z toho mírnej kaleidoskop. Jinak grafika je zajímavá.
ppavel
Profil *
fakt pěkný. Respekt..
Adel
Profil *
moc pěkný nemohl by si mi radit s grafikou?
Dave666
Profil *
Hmm.....................Tenhle web ujde, ale některý jeho ostatní sou...***** A ten text většinou stojí taky za ***** :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0