Autor Zpráva
rimi
Profil
Zdravim, nejsem profik, tak jsem pouzil sablonu, kterou nabizi jeden provareny hosting.

jedna se o www.vsezkovu.cz
nevim, jak udelat, aby to nasly vyhledavace alespon podle obsahu.
Mlocik97m
Profil *
www.google.com/webmasters/tools/submit-url

cez toto pridate webstranku do vyhladavania google.


stranka je inak totalne neresponzivna a vykonovo neodladena


a inak maily, tel. cisla atd psat tak ze typek musi nahradit "(zavinac)" za "@" a este to kopirovat (je to neklikatelny odkaz) to je humus
rimi
Profil
Dekuji za reakci, to pridani google jsem neznal. No hosting je docela nestastny, nejde mi tam nahrat ten verifikacni soubor od google pres jejich web rozhrani. Pres FTP nevidim celkem nic (jen nejake backup a statistiky), asi maji schovane soubory generovane redakcnim systemem pred zprasenim. Zkusim zavolat, no nevim, po mailu se mnou nechteli resit nic (nemam pristup k "registracnimu" mailu, delal jsem to pro kamarada).

Ten mail ve tvaru nekdo(zavinac)domena.cz je kvuli robotum, sotva mi pridali muj mail na stranky naseho spolku, mam zaspamovano. Jak to teda resi profici?
blaaablaaa
Profil
rimi:
Antispam filtry na mailserverech.
Mlocik97
Profil
rimi:
mail sa môže zobraziť trebárs až po kliknutí na tlačítko "Zobraziť e-mail". Inak jak už napsal blaaablaaa, rozumné sú antispam filtry na mailservery.
rimi
Profil
No pouzivam kerio mail server, tam se pri nasem poctu uzivatelu (cca 50) ty filtry moc nenauci, rucne sice pridavam pravidla, no podle me lepsi nez hasit problem je lepsi se mu vyhnout.

No ten klik nevim, jak se dela (nejaky js?), navic v tom redakcnim systemu mam k dispozici asi jen html?
Mlocik97
Profil
filtry môžete použiť aj nejaké verejné filtry na Internete... len tak námatkovo na netu som našiel github.com/aashishsatya/Bayesian-Spam-Filter/tree/master/data

v prípade že viete upravovať HTML, automaticky máte prístupné napísať i JS, ktorý jde psát aj do HTML medzi tagy script.... nemusíte používať script:src a psát JS do externího súboru. Okrem toho neverím že ten redakčný systém neumí takúto vec rovno alebo cez nejaké rozšírenie. (no když vidím tú stránku, tak tomu začínam i veriť).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0