Autor Zpráva
Hudy
Profil
Ahoj. Tak jsem tady znovu s Koudíčkovo stránku. Tentokráte s novým vzhledem a se zcela novým provedením oproti minulé verzi, která byla v tabulkách. Tato je kompletně v divech a CSS. Prosím tedy o vaše postřehy co se týče chyb, vzhledu, vylepšení atd.

Jinak také stránka je umístěna na mé vlastní doméně, kterou jsem si zřídil.

Díky moc.

Koudík
Filips
Profil
EE, ten spodek je moc useklý udělej tam mezeru. Jinak barvy jsou dobré! Snad to logo by mohlo být meší (ta kočka) a být tam něco napsané! Pěkné

Filips
broli
Profil *
Hodne mi vadi mizejici menu a ta hlavicka je na muj vkus az zbytecne velka
koudi
Profil
pěkne sis toho kocoura pojmenoval :-).
Meldo
Profil
1.to logo (mačka) mi pripadá tiež dosť veľké.
2.mas chybu v tej navstevnej knihe.
3.na niektorých podstránkach chýba menu. (foto, kniha, o plemenech)
Hudy
Profil
Děkuju všem za názory a postřehy. Určitě s Vašimi návrhy něco udělám. Jinak knihu musím zprovoznit s kamarádem, který tomu rozumí. Je tam nějaká moucha no a ta dělá tu chybu :-(
Jan Tinka
Profil *
*velká hlava
*jinak se mi líbí šířka článků- neodradí od čtení :)
Klára
Profil *
Mě se takové logo líbí - alespoň to není u všech webů stejné. Celý to vypadá pěkně.
David15
Profil
Ahoj vypadá pěkně v kódu pár chybek &copy chybí středník &copy; a používáš několikrát stejné ID jako třeba <h2 id="nadmenu"><ul id="menu"> mělo by se použít class místo ID <h2 class="nadmenu"> pokud se to opakuje snad to říkám dobře taky jinak to je pěknej web líbí semi.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Hudyho:
Je pěkné pozorovat tvé pokroky.
Velká hlavička stránky s hlavičkou Koudíčka je poměrně netradiční, myslím však, že nevadí. Možná bys mohl zkusit zvětšit výšku řádků, aby ty texty nebyly tak slité dohromady.

Reaguji na Davida15.
v kódu pár chybek &copy chybí středník &copy;
Není chybou, pokud je hned za názvem entity znak, který nesmí být v názvu entity. Hudy tam má mezeru, středník není potřeba.
Fred
Profil
Je pěkné pozorovat tvé pokroky. Pekne napsano, naprosto souhlasim. Omlouvam se nemam tu cestinu.
Hudy
Profil
Jan Tinka
Klára
David15
Chamurappi
Fred

Děkuji za Vaše postřehy a připomínky. Opravil jsem na co poukazoval David15 co se týče CLASS a ID u nadmenu. Klárce děkuju za podporu ohledně loga. Právě jeho velikost a netradičnost si myslím zapřičiní, že každý kdo přijde na stránku, si ji velmi dobře zapamatuje a třeba se na ni zase někdy vrátí. K tomu co napsal Chamurappi nemám co dodat. Je to pro mne velmi potěšující, slyšet taková slova. Slibuju, že se budu učit a učit a učit, abych své vědomosti ohledně tvorby webu rozšiřoval :-). Fredovi děkuji za podporu slov Chamurappiho.

Jinak všem hodně štěstí, zdraví, lásky a spoustu úspěchů v novém roce 2006.

Hudy a Koudík
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0