Autor Zpráva
SuE
Profil
Nakoukněte prosím na pokusy.suewebik blog
Je to ve stadiu testování funkcí CMS, ještě pořád nemám jasno, jak udělat hlavní nadpis v hlavičce (font )

Na nadpisy je použitý Arial Narrow, tak jestli to někomu blbne, napište mi prosím.

Hlavně bych potřebovala kritiku vzhledu. Ten titulní obrázek ještě vylepším (moc jsem ho zkomprimovala a zašpinila, chjo)

(Odkazy v sekci Diablo vedou na současný web se starým designem - tam ani nechoďte, to předělám později, až budu mít jasno)

Díky :-)
RPG
Profil
Waw... Diablo II... :-)
Mě se to líbí, možná kdyby jsi to trochu zůžila? Jenom jak by to vypadalo...
Ty obrázky se mi líbí, sedí to k desingu. Možná Diabla (vedle nadpisu Chaos sanctuary) bych vyměnil.
Texty taky zúžit, špatně se mi to čte.
Kód... jakžtakž, je trochu nepřehledný a jsou tam zápisy typu <br /><br /><br /><br /> ...
OT: Mám barbara na 75lvl, ale nic moc... :-)
simka00
Profil
Trochu bych ztmavil odkazy, protože takhle jsou moc nevýrazné.. Také nadpis se mi zdá nepřehledný při přejetí. Jinak celkově pěkné.
tpikalek
Profil *
Já bych dal jinou barvu tomu textu co je úplně dole vpravo. Když je to přez ten obrázek, tak se to nedá číst...
SuE
Profil
tak jsem předělala obrázek - místo diabla je tam zlá rogue :-) a přidala jsem tam obrázkový font

S tím zúžením textu - on je to plovoucí layout, takže nejlíp se zúží zmenšením okna :-).
Ale vážně: kdybych tam přidala větší okraje, tak to na 800*600 bude moc hubené. Ale trochu to asi zmenším.
Na kod radši nehleďte, já su strašný patlal :-)

Odkazy jsem ztmavila, dík za připomínku.

Njn, to mám z toho, že to dělám na 1024 :-).
Přidala jsem tam pozadí, krásné to moc není ale změna barvy fontu by nepomohla, ten obrázek je moc členitý. Možná ten text hodím spíš nahoru jako motto ...
SuE
Profil
hm, tak mně to nechce pustit na editaci - už jsme to přesunula na http://suewebik.net
ronnie
Profil
Pěkný web, jen mi trochu vadí, že v menším rozlišení se obrázek v hlavičce přesouvá přes menu v Opeře, pokud mám otevřené záložky.
Tweety00
Profil
Forbidden

You don't have permission to access /serendipity/ on this server.
Apache Server at pokusy.suewebik.net Port 80
ASI TAK!!
SuE
Profil
tweety00 : kousek níž je info, že je to přestěhované už na normální web, nechtělo mě to pustit do změn, takže je to tady, sry :-( http://suewebik.net
Tweety00
Profil
Aha, tak to jo!! Takže: web je pěkný barva písma ladí ale působí to na mě nějak přemrskaně. Na ůvodní stránce je (podle mě) hrozně odkazů. Chtělo by to nějak roztřídit!
Klára
Profil *
Hezký, hlavně mě zaujalo, že není jedno menu vlevo a druhé vpravo, ale obě hezky pohromadě. Barvy i písmo k sobě ladí.
Možná by bylo lepší otvírat odkazy vedoucí mimo tvoje stránky do nového okna.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0