Autor Zpráva
McMamlas
Profil
Ahoj,

snažím se o provoz webu (v podstatě takový koníček) s možným výhledem na nějaký budoucí podnikatelský záměr.
Nicméně jestli, tak to je určitě běh na dlouho trať. Nicméně rád bych, kdyby jste mi dali zpětnou vazbu. Jestli se Vám to líbí, nelíbí, co byste upravili apod.

Díky a přeji hezký den. :)
Pavel

www.moje-novinky.cz
Daniel47
Profil
Moc pěkný web, docela mě zajíma, za mě se mi projekt líbí. Nevím co bych zlepšil, asi nic.
Mlocik97
Profil
Veľkosť 2.2MB transfered, 3.0MB resource .... načítanie trvá na Fast 3G 12.12s čož je nie zrovna najlepšie (ceľkový priebeh načítania, viďte: developers.google.com/speed/pagespeed/insights/?url=www.moje-novinky.cz ), odporúčam viac optimalizovať a používať lazy-loading. Veľa obrázkov má iné rozlíšenie než v akom sa zobrazuje, to tiež nieje správne, zbytočne "sťahujete pixely" ktoré nezobrazíte. Web je riešený formou toaleťákového webu, zvyčajne je hatím, ale vo Vašom prípade aj napriek forme ste využili dosť priestoru vo viewporte, síce po boku sú prázdne miesta, ale nieje ho až tak veľa než na vätšine podobných weboch, teda aspoň pre vätšinu štandardných rozlíšení, no i tak bych to ešte upravil, lebo na 4K displeji je to odosť horšie. Responzivita je celkom OK, ale je tu pár vecí, ktoré by bolo vhodné upraviť, napríklad vo vyhladávaní je placeholder tak veľký, že sa nezmestí do boxu cez celú šírku viewportu. Taktiež je tam pod slide_title zbytočne veľká medzera, pár prvkov nemá moc vhodnú veľkosť. Osobne bych se zbavil jQuery@1.12.4 a použil novší, keďže táto verze obsahuje chyby. V 3rd odkazoch nepoužívate rel="noopener" a/alebo rel="noreferrer", určite bych doporučil to použiť. V copyrighte používate celkom špatný kontrast písma voči pozadiu.

Celkové hodnotenie:

Kvalita: 6/10
Rýchlosť: 5/10
Funkčnosť: 9/10
Responzivita: 6/10
Ovládanie: 9/10
Grafika: 8/10
Ostatné: 8/10

E: upravil som odkaz na pagespeed aby bol vo Vašom jazyku.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0