Autor Zpráva
Martin Sluhaty
Profil
Ahoj, poprosil bych o kritiku webu Moneyo.cz a zároveň bych chtěl poprosit o radu, jak upravit menu, aby se v mobilním zobrazení zobrazovalo pouze hamburger menu (nyní se zobrazuje první odkaz z menu a hamburger menu). Díky moc.
Daniel47
Profil
Mě se celkově web líbí menu mi na mobile funguje.
Mlocik97
Profil
241 KB transferred 604KB resources, Load 4.56 sekundy, priebeh viď: developers.google.com/speed/pagespeed/insights/?url=https%3A%2F%2Fwww.moneyo.cz%2F
musím povedať výkonnosťou je to najlepší web aký som za posledné mesiace tu na diskusi v názoroch na stránku videl. Ostatné podstránky sú na tom taktiež podobne.
Obrázky zobrazujete správe, rovnako veľké jaké majú rozlíšenie, výnimkou je len hlavičkový obrázok, tam má obrázok zbytočne vyššie rozlíšenie než v akom ho zobrazujete.
Responzivita je veľmi dobrá. Správne používate kontrast písma voči pozadiu. Správne máte aj nastavené rel="noopener" a/alebo rel="noreferrer" u 3rd odkazoch. Popravde, celý web je nakódený veľmi dobre, snaď jedine čo mi prijde horšie je až moc nadužívanie inline stylov. Ostatne ale moc nemám toho čo vytknúť.

Ceľkové hodnotenie:

Kvalita: 8/10
Rýchlosť: 10/10
Funkčnosť: 10/10
Responzivita: 9/10
Ovládanie: 10/10
Grafika: 9/10
Ostatné: 9/10

E: Snaď mi len divné prijde to menu na mobile jak píšete že jedna položka je zobrazená a ostatné v hamburgery.
Martin Sluhaty
Profil
Díky moc, to potěšilo. Na zbytku ještě zapracujeme.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0