Autor Zpráva
David15
Profil
Zhodnoťte prosím stránky http://www.bacso-kamil.euweb.cz dělal jsem je pro bráchu jde mi o vzhled celkovej dojem funkčnost a obsah ten neovlivnim jen možná formátování textu styl a pod. Co by jste zmenily a jak. Děkuji
Filips
Profil
Tak v prvním případě vše nejlepší k svátku! Ta kombinace barev se mi nelíbí. To logo není nejčistší je to takové rozmazaná jakdyby. arvika%40atlas.cz toto má být zavináč? Jinak v home ten text dole tou kurzívou je špatně čitelý (zvětšit a nebo nepsat kurzívou).

Celkový dojem: stránky jsou špatné a vůbec mě nezaujali.

Filips
Mistr
Profil
Zdravím!

Abych byl upřímný, tak mě ta kombinace barev přijde taková nějaká divná. Navíc to černé písmo na tmavě zelené ploše příliš nevyniká.

Výtka k barevné kombinaci je však jen mým osobním názorem - vyjádření mého vkusu a cítění. A to má každý jiný...
Mistr
Profil
Občas Ti chybí čárka - například zde:
nastal ten vhodný okamžik, kdy jsem

Vím, v úvodu jsi psal, že textový obsah příliš neovlivníš. Přesto... Když tak sděl tuto mou poznámku, prosím, svému bráchovi.
Mistr
Profil
V patičce asi nemá být za Copyrightem jakési e s ocáskem, co? Nebo mně se tam alespoň zobrazuje.
David15
Profil
Jo jasně jen ty barvy jsou sice odvážný chtěl jsem jen trochu vybočit ze standartu :-) samozřejmě text opravim.
David15
Profil
to je pravda taky sem si toho všiml taky se opraví
David15
Profil
Jo taky bych rád jestly někdo neví jak udělat hezčí okraje na grafice dělam to ve Photoshopu ty oblouky jsou zubatý i když dám vyhlazování. aspoň ja to tak vydím.
yenna
Profil
me se ty stranky docela libi
spis bych mela poznamku primo k fotogalerii... bylo by fajn, kdyby jsi k nekterym fotkam pridal nejaky popisek nebo komentar, treba v jake ZOO ;) jsi ta zvirata fotil..
nebo v jakych lokalitach, co to byly za budovy a tak...

jo.. a ja jsem SMENOU fotila jeste pred dvema rokama, dokud jsem si neporidila digital ;P
porad lepsi nez nejaky automat ;)

jo a s temi okraji je to divne, delam taky ve Photoshopu a tohle se mi jeste nestalo...
"neokrajoval" jsi ty oble hrany uz v tom mensim rozliseni (72?) ?... i kdyz ty to mas, jak se divam na 96..
mozna ti to dela primo format GIF, u velkeho kontrastu barevnosti hran a redukci pri ukladani se to muze stat..
mozna by byl lepsi JPG, pruhlednost tam nemas, tak v podstate gif neni treba...
Anonymní
Profil *
No ty popisky k fotkám to by šlo musim to říct autorovy bráchovy kterej to fotil jestli to tam bude chtít. A to rozlišení bylo default myslim 72 tak nevim mělo by bejt vyší? chtěl sem aby to nebylo moc velký vono to ale asi bude naopak menší. šlo by to nějak opravit? Uložil sem si to do .psd editovat to ještě jde.
David15
Profil
No ty popisky k fotkám to by šlo musim to říct autorovy bráchovy kterej to fotil jestli to tam bude chtít. A to rozlišení bylo default myslim 72 tak nevim mělo by bejt vyší? chtěl sem aby to nebylo moc velký vono to ale asi bude naopak menší. šlo by to nějak opravit? Uložil sem si to do .psd editovat to ještě jde.
yenna
Profil
ne, 72 je spravne, to je rozliseni obrazovky, vetsi rozliseni se na veci co jsou treba na webu a netisknou se nedava,
myslela jsem, spis, ze kdyz jsi to orezaval (mylim zaobloval ty okraje zlute), tak uz si to mel jenom v tom malym (72)
mozna kdybys to delal ve vetsim rozliseni, tak by se ty vroubky nedelaly, chybi ti tam pixly, proto je to tak kostrbate
zvetsovat rozliseni nebo velikost obrazu uz moc nepomuze, ty vroubky tam, myslim, budou porad, akorat se zvetsi, ty pixly se jen zdvojnasobi do ctverce..neumim to presne vysvetlit

jo, kdyz zvetsis treba 100 na 300, tak se ti ten obraz "zmensi" ale v nahledu na tisk, jako "skutecna velikost" se nemeni, pokud jsi myslel tohle

jinak to fakt zkus dat do JPG, gif redukuje mnozstvi barev, jak ho nastavis, a pokud jsi mel plynulejsi prechod v tech okrajich, treba z te zlute do zelene (?), tak ti nejake pixly proste pri redukci "vyhodi"

zvetsovat rozliseni uz nema cenu..
David15
Profil
Možná to je poloměrem ten sem měl nastavený na 10.
Filips
Profil
Pokud mužu poradit k barvam tak: http://wellstyled.com/tools/colorscheme2/index.html generátor barev a nebo: http://colourlovers.com/index.cfm?section=colours&sortby=score tady jsou nějaké barvy které jsou oblíbené já jsem si odtut také vybral. Jsou to moderní byrvy které se používají.

Filips
yenna
Profil
polomer?... kruhoveho vyberu?
nejak nechapu..
asi tady kazdy mluvime o necem jinem =)

myslim, ze je to tim rozlisenim a gifem
ja vetsinou delam ve vetsim rozliseni (200,300dpi) a pak ho az nakonec dam na 72 (NEprevzorkovat obraz)


nevim, co na si tady o tom mysli páni grafici ;)
fakt uz nevim...

jinak hezkyho Silvestra ;D
David15
Profil
Děkuji za názory s tou grafikou se budu muset nějak poprat nebo jestli někdo neví nějaký tutoriál jak nedělat zubatou grafiku budu rád když dá odkaz všem dík a peknýho .....:-))
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0