« 1 2 3
Autor Zpráva
Tomášeek
Profil
Daniel47:
Třeba hezký web nikdy neudelas nikdy. Ne každý má vlohy na grafiku a grafické cítění. Já to také nemám, proto weby nekreslim, ale programuji. Stejně tak nemám hudební sluch, nemůžeš mít všechno.

Najdi si kamaráda, který grafiku umí více a spojte se spolu. Ty si dostuduj HTML/css/js a web pak nakoduj.
Daniel47
Profil
Tomášeek:
Bohužel já žádného kamaráda nemám, který by uměl grafiku.
Jinak máš pravdu pěkný web asi nikdy neudělám.
Tomášeek
Profil
Daniel47:
Bojím se, zes to nepochopil. Nemyslel jsem to jako kritiku, ale jako fakt. Stejně jako asi nemáš talent na housle, tak možná ho nemáš ani na grafiku. To není tragédie.

Jestli kamaráda, který se zabývá weby na úrovni grafiky nemáš, zkus si nějakého najít. Na portálech typu jpw, webtrh, atd. jsou lidé (grafici), kteří hledají k sobě kodery. Najdi si někoho věkové blízkého, ideálně s podobnými zájmy a zkuste vytvorit něco hezkého spolu. Treba to bude mít větší úspěch.
RastyAmateur
Profil
Daniel47:
Co je vlastně tvým cílem?
Pokud chceš umět dobře programovat, výsledný vzhled není až tak prioritou a to, co děláš, to je dostačující. Místo vzhledu raději přidávej nějakou novou funkcionalitu.
Pokud chceš být raději (v tuto chvíli) kodér, doporučil bych ti najít si nějakou stránku, co se ti líbí a sprostě ji obšlehnout. Prostě ji nakódi sám co nejpřesněji tomu, jak vypadá. Vyhraj si s animacemi a třeba ji i nějak trochu vylepši. Tím se to naučíš a můžeš si pak najít nějakou brigádičku jako junior v nějaké firmě, kde budeš kódit HTML šablony jim na míru podle návrhu jejich designéra, který vytvoří něco nového, originálního.

Nejlepší je samosebou umět obojí, z vlastní zkušenosti bych doporučil se raději nejprve naučit pořádně kódit HTMLko a CSSka, pak programovat. A pak třeba nějakou technickou výšku, jestli už na to není pozdě.

Jak napsal Tomášeek:
Ne každý má vlohy na grafiku a grafické cítění. Já to také nemám, proto weby nekreslim, ale programuji.
Řekl bych, že to asi sedí na valnou většinu programátorů či kodérů. Včetně mě.
pokedex
Profil *
Daniel47:
Když to dám na 75rem tak to vypadá hnusně na mobilu.
A co tam vypadá hnusně? V tom @media si to nastiluješ jak potřebuješ. Zmensíš písmo a to je asi tak všechno protože nic jinýho tam nemáš.
Daniel47
Profil
pokedex:
Stačí to takhle? Už je to normálně čitelné? A co bys případně ještě zlepšil?
Tomášeek
Profil
Daniel47:
Já jsem si tu nic nevýpučil.
Psalo ti hodně lidí do diskuse anglicky? Sorry, ale to pravidlo je odsud. Není to nic špatného, jen nevím, proč tam je (a proč popíráš inspiraci tady).

Už je to normálně čitelné?
Čitelné? Velikost písma 3em pro všechno? Jako fakt? WTF?

RastyAmateur:
Řekl bych, že to asi sedí na valnou většinu programátorů či kodérů. Včetně mě.
Ano, to nepopírám a nepsal jsem opak. Naopak potvrzuješ má slova - Daniel47 by si měl vybrat, jestli se bude věnovat grafice, nebo psaní kódu. Grafika je dle mého zabitá už teď.
Daniel47
Profil
Tomášeek:
“Čitelné? Velikost písma 3em pro všechno? Jako fakt? WTF?„
Tak mi napiš jakou velikost písmena bych měl dát do css.
RastyAmateur
Profil
Tomášeek:
Mým cílem právě bylo tě podpořit, souhlasil jsem s tebou. Proto jsem ještě přidal „Jak napsal Tomášeek“ aby to nevyznělo jako reakce na tebe, ale prostě obyčejná citace :)
Jen škoda, že tazatel to evidentně nepochopil a stále raději řeší, jestli má být pozadí modré a velikost 3em, nebo jestli by měl přidat nějaký anketní systém, nebo co já vím...
pokedex
Profil *
Daniel47:
Tak mi napiš jakou velikost písmena bych měl dát do css.
Podle sebe. Body bych nedával 120 procent ale nastavil bych velikost u čeho potřebuješ.
Tomášeek
Profil
Daniel47:
Tak mi napiš jakou velikost písmena bych měl dát do css.
Tobě se to takhle líbí? To to nevidíš, nebolí tě z toho oči?
Daniel47
Profil
Tomášeek:
A teď když jsem to zmenšil. Už to není velké.


pokemon:
“obrázek captcha genrator nelze zobrazit protože obsahuje chyby.
Hůř si to asi vymyslet už nemohl.
Gratuluju, udělat chybu v obrázku nedokáže jen tak někdo.„
Chyba byla v php kódu pro generování obrázku.
pokemon
Profil *
ted když se na to tak dívám tak mi to připominá toto: ibb.co/hRgRCwR
Možná by jsi tomu mohl udělat ještě nožky a bylo by to originální. Proč tak uzoučkou nudli? Kdyby to takhle bylo na mobilu tak ok, ale na pc bych to čekal trochu širší.
Daniel47
Profil
pokemon:
“Možná by jsi tomu mohl udělat ještě nožky a bylo by to originální.„
Jaké nožky?

“ted když se na to tak dívám tak mi to připominá toto: ibb.co/hRgRCwR
A ten odkaz na obrázek jsem nepochopil.
RastyAmateur
Profil
Daniel47:
Byl to vtip na to, jaké je to přehnaně uzoučké.

Já nechci být hnusný, ale srovnej vzhled své stránky s jakoukoliv jinou stránkou, třeba touto diskuzí. Já tě opravdu nechci nijak hanit, také prostě nemám fantazii a cit (viz [#4]), ale prosím, přečti si ještě jednou komentáře [#1], [#2] a [#4] a začni se jimi řídit! Pokud potřebuješ konkrétní pomoc, jak něco udělat, můžeš se tu na to zeptat, ale sakra nechtěj po nás názor na stránku, která obsahuje všeho všudy dva formuláře, 3 věty, 4 obrázky a 100 řádků CSSsek! Tam vůbec není co hodnotit.
pokemon
Profil *
alllahu akbaaaaaaaaar, ty si už asi děláš jenom srandu :-). Zase si to vrátil na celé rozšíření?nejdříve nudle pak zase na celou stránku. Ale mě je to jedno, když se ti to tak líbí, tak to tak nech.


navíc si to ještě vylepšil něčim kvůli čemu je tam dolní posuvník (doleva/doprava). Gratuluju.


také si vylepšil odkaz na toplist kde ti chybí ukončovací tag a javascript.


aha, ty tam máš dvakrát script přičemž jeden nemáš uzavřenej, asi navíc.
« 1 2 3

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0