Autor Zpráva
koudi
Profil
Ahoj,
chci udělat jen takový jednoduchý stránky našeho foto kroužku. Tohle je takovej první návrh. Jak se na to díváte.
(tu barevnou kombinaci sem nezvolil já)

http://sweb.cz/koudi/fotoklub/
ronan
Profil
Ty barvy jsou divné, zvlášť, pokud má jít o stránky fotoklubu.
fogy
Profil *
cosii je to moc tmave...a strasne deprimujuce taha to oci aspon mne :-\ rozhodne zmenit zosvetlit trosku ;)
RPG
Profil
Přesně bych to prohodil, k fotoklubu by se mi hodilo spíše bílé pozadí + oranžová, nebo zelená barva. Samozřejmě že s černým textem.
Jan Tinka
Profil *
*testuj i v opeře
*červené orámování je moc výrazné
*celkově příliš ponuré, zvolil bych "modernější" barvy
*zesvětlení je opravdu třeba
koudi
Profil
Jak jsem již psal, ty barvy nejsou tak úplně muj nápad - souhlasím, že je to trošku divný - ještě se pokusím prosadit nějaké jiné.
Na operu sem trošku pozapoměl a koukám, že to menu mi kus uskočilo - pokusím se to odstranit.
A kromě těch barev, co myslíte? Chtěl sem něco opravdu jednoduchého.
Mistr
Profil
(1) Text je příliš dlouhý, jednolitý. Tohle nikdo číst nebude, nebude ho to bavit.
(2) V levém sloupečku v Novinkách si oprav slovo Krkonoše - píše se s velkým počátečním písmenem.
koudi
Profil
Mistr
Tohle nikdo číst nebude, nebude ho to bavit.
samozřejmě, jsou to totiž samý nesmysly :)

V levém sloupečku v Novinkách si oprav slovo Krkonoše - píše se s velkým počátečním písmenem.
No tak jasný, psal sem to v rychlosti, jen aby tam byl nějakej text, chyby to v reálnym provozu obsahovat nebude :)
Mistr
Profil
koudi
Tohle nikdo číst nebude, nebude ho to bavit.
samozřejmě, jsou to totiž samý nesmysly :)

Já vím, že tam jsou nesmysly. Ta poznámka měla být spíš do budoucna, až tam ty nesmysly nebudou. Pak by ta má poznámka platila, myslím, zaručeně.
koudi
Profil
Mistr
OK, beru to. Nicméně co udělat, aby nebyl dlouhý a jednolitý?
Mistr
Profil
co udělat, aby nebyl dlouhý a jednolitý
Npaříklad rozčlenit odstavci, použít podnadpisy jednotlivých částí textu, oživit fotografiemi či obrázky apod. /řípadně text, pokud to lze, obecně zkrátit a provětrat vypuštěním nedůležitých pasáží.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0