Autor Zpráva
davkub
Profil *
Prosím chtěl bych, abyste mi napsali, co mi na webufotbalinfu.com chybí, co byste udělali lépe. Kritikou rozhodně nešetřte :-) Budu rád.
Mistr
Profil
(1) Návštěvníci jsou zvyklí (alespoň se mi zdá), že pokud si chtějí přečíst článek, mohou klepnout i na fotografii. U Tebe to není možné. To bych já osobně změnil.
(2) Poměrně dlouho se načítá horní obrázek loga. Nešlo by ho třeba nějak "rozstříhat" a pak umístit vedle sebe? Popsaný způsob jest pouze jedním z jistě více řešení.
(3) V patičce se odkazy při přejetí myškou zobrazují žlutě, což není na oranžovém (?) podkladě příliš výrazné.
(4) U registrací nemáš stránku Info (zobrazovanou po klepnutí na položku vpravo, v sekci Login)
(5) Mimochodem, osobně bych počeštil sekci Login na například Přihlášení.
(6) V levé sekci Kluby Ti chybí odkazy na téměř všechny ligy.
(7) Diskuzní fórum se píše s malým písmenem "F" ne? (vlevo, sekce Hlavní menu).
(8) V diskuzním fóru bych změnil barvu odkazů v horní liště (bílé písmo na šedém pozadí není příliš výrazné).
(9) Proč máš na stránce dole vodorovný posuvník?
(10) Podtitul u loga "fotbalové zpravodajství" není příliš výrazné. Nevidím v tom ovšem zas až takový problém.
(11) Nejsou v menu příliš viditelné nadpisy sekcí (zvláště "Primera Division" či "Bundesliga"). To už jako velký problém vidím. Na tom bych ještě zapracoval.
(12) Poznámka ke kódu hlavní stránky: mohou být nějaké příkazy mezi </head> a <body>? Uvidíme, co tomu řekne kolega Chamurappi, čímž ho tímto zároveň žádám o vyjádření k tomuto bodu.


Na závěr jen vyjádření obavy, že nevím, jak dlouho budete tento web aktualizovat. Je to práce velmi náročná a zdlouhavá (i když se to možná v prvotním zápalu nezdá). Neberte to, prosím, jako nějakou snahu o demotivaci, ale jen upozornění toho, co může nastat.
Mistr
Profil
Ještě poznámečku: nestálo by za to spojit síly s tvůrci webu Nej hráči? Zvláště v oblasti videí či fotografií by byl, myslím, prostor pro spolupráci.

Pěvně věřím, že tento můj návrh nebude v reálu vypadat tak, že vybrakujete soubory u Nej hráčů a nenahrajete je k sobě!
davkub
Profil *
Mistr:

1. Pokusím se to změnit.
2. To asi takhle necháme. Měnit nebudem.
3. Děkuji, změníme
4. Tak toho jsem si ani nevšiml
5. Změníme :-)
6. Ty kluby se úplně překopou, uděláme to jinak.
7. díky za upozornění
8. To forum není idealní, v pohodě najdem jinou, lepší šablonu.
9. Zas v jakém prohlížeči, třeba v opeře ten vodorovný posuvník nemám.
10. Jak si říkal, není to zas tak až takový problém. To samé si myslím já, takhle to už necháme.

Nemusíte se vůbec bát, že přestaneme aktualizovat, je nás nato pět. A další autoři snad určitě příjdou.

Co se týče spolupráce s nej-hraci.com, tak nevím. Ty videa co mají na webu jsem měl v počítači, stáhl jsem si je z hubů, takže určitě jim nic brakovat nebudem, ikdyž myslím jedno video nebo dva jsem si o nich tam do té sekce dal, ale to je ted jen provizorní. Na těch videích zapracujem později.
ronan
Profil
Všechno už napsal Mistr, mě jen napadla malá připomínka... Není spíš obvyklé u a:hover to podtržení odebrat? Odkaz, který není podtržený a když na něj najedu myší, tak se podtrhne, se mi zdá divný:o.
Mistr
Profil
davkub
9. Zas v jakém prohlížeči, třeba v opeře ten vodorovný posuvník nemám.
Já se na stránky dívám skrz MSIE 6.
Pepee
Profil
u loga stačí ubrat počet barev... a uložit ve vhodnějším formátu.....třeba takhle
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0