Autor Zpráva
Witty:)
Profil *
Ahoj, co byste mi poradili na "oziveni" stranky http://service-ckrumlov.cz? Co byste zde, jako navstevnici, uvitali? Diky za kazdy nazor :v)
Mingan
Profil
Designově je to přeplácaný. Je to zkombinováno tolik grafiky, že to nevypadá dobře. Kroužky bloku, tužka, panoráma města. TO se tam navzájem hodně pere. Nevím proč se nad odkazy v menu zobrazuje kurzor s otazníkem.
Kdyby na jednotlivých stránkách byly odkazy na restaurace, tipy na výlety apod. možná by tam lidé našli, co hledají.
ronan
Profil
Hlavně už to dál neoživuj, je to živé až moc:)
Jan Tinka
Profil *
*nebarvi ten posuvník
*písmo se mi tam moc nehodí (subjektivní)
*příliš barevné
*ta tužka vypadá vážně divně
ppooler
Profil
Mě se moc nezdá ta modrozelená kombinace v menu - zvolil bych jinou barvu a stačila by jedna.
Nejlepší na té stránce je možnost stáhnout ty dvě videa :-),ale chtělo by jich asi tak 10 !- ( ale jeden soubor max do 1 MB... )
Anonymní
Profil *
Witty:)

ja bych treba rad vedel jesi je tam sk8park :)
Witty:)
Profil *
2Mingan:
jj, taky se mi to prestava libit, s grafikou planuji neco udelat (mas pravdu, vypada to priserne).
Zrusim ty krouzky a spodni obrazek mesta. Ten otaznik u kurzoru zmenim na hand...
Ale asi jsem nepochopil zamer:
Kdyby na jednotlivých stránkách byly odkazy na restaurace, tipy na výlety apod. možná by tam lidé našli, co hledají.
To jako ze by na kazde podtrance mel byt zpetny primy odkaz, nebo jak si to mam vysvetlit?
Jinak diky za podrobnejsi otestovani :c)
Witty:)
Profil *
2Jan Tinka:
*Myslis, ze by to bylo hezci s obycejnym posuvnikem? :c/
*Pismo se mi libi, ze nevypada jako z psaciho stroje - je to ale spis asi vec vkusu...
*S prilisnou barevnosti souhlasim - mam v planu napravu :c)
*Co bys navrhoval misto te "divne" tuzky?

2ppooler:
Ve stylu menu se hrabat uz nechystam, jen budu predelavat celkovy design (spise nez predelavat, delat novy...;c)
Tech videi zatim vic nemam (aspon takovych, co by stalo za to sem pridavat), ale neboj, v budoucnu jich tu bude hafo :)

2Anonymní:
Ano, sk8park tu mame - dobry napad, zdokumentuji a hodim taky na net:c)
Jan Tinka
Profil *
Witty:):
Například Mozilla ti ten barevný posuvník nezobrazí...
Opera ti jej zobrazi, ale často dochází k "deformaci" barvy...
IE jej zobrazí :)...

Když zohledním dosavadní design stránek, nahradit tužku by šlo klidně obyčejnými textovými odkazy.
Pepee
Profil
No a při zvětšení písma se to celý drobet rozsype. Ta tužka je mininálně nevkusná...
mm5mm
Profil
bylo by dobré, aby ostatní jazyky měly stejný design....
Witty:)
Profil *
2Jan Tinka:
To vím, že se ten posuvník zobrazí všude jinak, což je docela škoda... Ale aspoň uživatelé IE se mohou těšit z barevnější verze :c)
Design budu tak za týden předělávat celý - a taky by to asi chtělo udělat ještě lepší navigační řádek (něco jako ma Juhů - nahoře).
neco > nekde > tady > atd.

2Pepee:
:c/ s písmem bych asi taky něco měl udělat - FF se taky moc nelíbí... Opera je ke mně shovívavější, zoomuje celou stránku :c)
Místo tužky udělam ty klasické odkazy - už i na mě začíná působit rušivě.

2mm5mm:
na ty ostatní jazyky se zaměřím, až udělám nějaký použitelnější CZ design. Zatím jsou v menu jen odkazy na starší (prasácké) verze - které jeste jedou přes iframe! Takže to mám taky určitě v plánu.
Witty:)
Profil *
... ještě by mě docela zajímalo, co by Vás (jako návštěvníky) zaulalo po obsahové stránce
THX
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0