Autor Zpráva
Terezie
Profil
Dobrý den, před 2 týdny jsem spustila nový web o vlasech www.rajvlasu.cz Články budou vycházet pravidelně. Je tam něco, co byste na první pohled upravili? Jsem otevřená všem nápadům. Budou tam vycházet příspěvky na všechny témata o vlasem - účesy, kosmetika, péče, recenze produktů a další.. Nejvíc by mě zajímalo co zlepšit po vizuální stránce, ale budu ráda za každou kritiku. Děkuju
Koubič
Profil *
Web nefunguje bez javascriptu, je to hrůza.
lionel messi
Profil
Terezie:

Hore nie je ani hlavička, ani menu (to je naboku). Pôsobí to na mňa trochu zvláštne. Ani noviny nám obvykle v trafike nepredajú otočené vnútornou stranou, ale titulkou.

Titulok na hlavnej stránke RájVlasů.cz - - tú pomlčku by bolo fajn si vo Wordpresse doriešiť.

Newsletter v bočnom menu je čo? Odkaz? To by musel byť klikací. Nadpis? To by muselo byť pod ním niečo, čo k textu nepochybne patrí. Sekcie, ktoré na webe momentálne nevyužívaš, na webe jednoducho nepublikuj.

Obrázky k článkom Jablečný ocet na vlasy: Proč ho používat? a Suchý šampon: Jak ho používat správně? majú rozdielnu výšku, na hl. stránke sa však zobrazujú vedľa seba. Takáto asymetria pôsobí škaredo, ťahá oči.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0