Autor Zpráva
err
Profil *
Ahoj, vyrobil jsem tyto stránky hrdinovesteckou.cz
Co na ně říkáte?
lionel messi
Profil
err:

Na letmý pohľad som tam našiel pomerne veľa vecí, ktoré poukazujú na to, že si sa so stránkami kľudne mohol pohrať viac...

- V menu nezvýrazňuješ aktívnu sekciu, v ktorej sa práve nachádzam.

- hrdinovesteckou.cz verzus www.hrdinovesteckou.cz (vyhľadávače to síce tuším už vedia kanonizovať, ale nevidím dôvod, prečo si to neupratať)

- 20 největších chyb formulářů na webu » Nejasné chybové hlášky - hláška Špatný parametr v kontaktnom formulári je... špatná.

- Po úspešnom odoslaní formulára sa mi nedarí zatvoriť okno informujúce o úspešnom odoslaní klikaním na ok:-) a musím použiť krížik. Obdobná chyba sa objavuje aj pri neúspešnom odoslaní.
Radek9
Profil
err:
Vypadá to jako řadový dezinformační web. Já myslím, že to je relativně v pohodě. :-) Pár postřehů:

- Označovat citace (v patičce) horní jednoduchou uvozokou mi přijde docela zvláštní. Taky je dost napláclá na ten text, mírně bych to odsadil.
- Odkazovat na prázdné/neexistující kategorie mi taky přijde trochu zvláštní. Když tam není obsah, tak na ně neodkazuj.
- Odkazy na Telegram bych ideálně označil ikonkou Telegramu. Můžeš použít třeba Font Awesome.
- Hodilo by se přidat vyhledávání.

Jestli je to myšleno jako vtip, tak paráda. V tom případě bych se tam nebál přidat i bulvárnější titulky, červené nadpisy apod. Musí to pořádně bít do očí. Ty lámané překlady z angličtiny jsou boží! Krásně to podtrhuje atmosféru webu. Taky by se hodil slider s nejšokujícími články a la Aeronet. Víš co, hlavně tu hysterii a paranoii pořádně podojit. A proč je odkaz na sdílení na FB jako první? Proč není VK před ním?

Jestli je to myšleno vážně, tak mi tam chybí třeba odkazy na zdroje. Ideálně včetně lékařských zpráv. Ty počty vedlejších účinků a zemřelých asi taky musí být někde k dispozici, ne? Odkud ta data bereš? Navíc z toho není jasné, jestli jsou z ČR, nebo z celého světa. (Vzhledem k tomu, že je většina článků přeložená z angličtiny, tak fakt netuším.)
N71
Profil *
err:
Co na ně říkáte?
Těžko říct. Odpad?

Mimochodem, najdi si lepší dezinformace. Tyto se dají snadno identifikovat podle obrázků.
err
Profil *
lionel messi:
- hrdinovesteckou.cz verzus www.hrdinovesteckou.cz (vyhľadávače to síce tuším už vedia kanonizovať, ale nevidím dôvod, prečo si to neupratať)
A jak to mám upravit?

Formulář už sem opravil.


Radek9:
- Hodilo by se přidat vyhledávání.
ono tam neni defakto ani co vyhledávat...

myšleno jako vtip to není.
Jo doplnit informace sem chtěl už včera... doplním, jinak je to celosvětově, ale je to oficiální, tj těch obětí vakcíny je daleko více.

Díky za postřehy


N71:
Těžko říct. Odpad?
proč?

Co je dezinformace?
lionel messi
Profil
err:

Ešte stále ťa baví meniť mená?

A jak to mám upravit?

Zoznam kúzelných slovíčok: prosím, ďakujem, .htaccess.

Co je dezinformace?

Skratka zo slov „Deziderova informace“. Dezider je mužské meno.
err
Profil *
lionel messi:
Ešte stále ťa baví meniť mená?
nechápu co s tim máš. Já tu nejsem každej den, nemám žádnou přezdívku, svoje pravý jméno a příjmení sem psát nebudu to ti je asi jasný... já sem vždycky pokaždý něco napíšu a je mi to jedno, neřeším to. Proč to řešíš? Je to na závadu?

Jo já vím že v htacess, ale nevím co tam mám napsat.

Dezinformace to nejsou. Za tim si stojím.
lionel messi
Profil
err:
svoje pravý jméno a příjmení sem psát nebudu to ti je asi jasný...

O to tu nejde, svoje pravé meno sem píše minimum diskutujúcich. Ale ak niekto vystupuje každú chvíľu pod iným menom, nepôsobí to práve seriózne.

Dezinformace to nejsou. Za tim si stojím.

Na v podstate zbytočnú otázku z [#5] som ti dal rovnako zbytočnú odpoveď.

Jo já vím že v htacess, ale nevím co tam mám napsat.
Napríklad niečo takéto?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0