Autor Zpráva
brozkeff
Profil *
Můžete se mi prosím podívat na blog - http://malec.borec.cz/weblog/? Mě samotnému se sice líbí, ale znáte to, autor se na to vždycky kouká nekriticky a na ty nedostatky si zvykl a už s němi prostě počítá "defaultně":)
Prostě jestli to je celé graficky koukatelné, a hlavně, nějaké rady, co udělat s menu a hlavní stránkou, kde jsou perexy článků, jestli třeba zobrazovat nejnovější článek rovnou celý ap. Aby to zkrátka bylo na první pohled "přitažlivé" pro nového čtenáře... (neboť by přece byla škoda, aby tak kvalitní texty zapadly a nikdo je nečetl, že?;e)
brozkeff
Profil *
Ještě jsem zapomněl dodat, že to není zrovna nejkoukatelnější v Exploiteru a starším Konqueroru... tam bych ocenil radu, co v css provést za hack, aby v menu nebyl rámeček všude, ale jenom čára vlevo...
ronan
Profil
Mně osobně se to moc nelíbí, ale nejspíš jde jen o názor a o vkus jednotlivce.

Použij podtržítkový hack.
Pouze příklad:
#menu {
_border-left: 1px solid black;


}
klokyn
Profil
- na prvý pohlad to je škaredé
- aj na druhý :)
- texty sú zle čitateľné
- celej stránke nechaj len jednofarebné pozadie, najlepšie biele
- pozrel som sa na to vo FF a MSIE, ale menu vyzerá rozdielne
- pre mňa ako nového čitateľa to nebolo príťažlivé, pôsobý to na mňa neprístupne, nepoužiteľné a neprehľadné

Ešte sa s tým treba veľmi pohrať, držím palce ;)
brozkeff
Profil *
Menu skutečně vypadá jinak (hůř) v MSIE. Zkusím to "hacknout" tím podtržítkem, snad to nějak vyoptimalizuju.
Co se týče čitelnosti, mě se to zdá dobré, ale zjevně to je jenom můj dojem (on to Cleartype možná vylepšuje). Zkusím to písmo trošku zvětšit a možná ještě zvětším řádkování.

Ad nepřístupnost - tak to nevím, co s tím:( možná pro zvýšení přehlednosti oddělit menu a text černou čárou?

Každopádně díky za kritiku... zkusím si s tím pohrát.
brozkeff
Profil *
Tradá! Design kompletnì pøedìlán!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0