Autor Zpráva
Hudy
Profil
Tak jsem tu znovu s novým vzhledem osobního webu, i když nedávno jsem mu dal zimní tvář. Myslím si však, že tato verze je lepší. Chtěl bych však slyšet i vaše názory, postřehy nebo kritiku, případně dobrou radu.

Tady je odkaz

Hudy
Pepee
Profil
Hudy,Hudy, Hudy zase to logo... Je ohromný a to jak vizuálně tak datově. Zabírá to odhadem téměř 60% plochy stránky při rozlišení 1024x768 ... To mi příjde dost. No a 50kilo mi taky příjde na tak jednoduchej motiv dost ... uber barvy. :o) Jinak koukám, že jsi zapracoval na kódu, takže jsi se zbavil toho předchozího balastu za co si zasloužíš jedině pochvalu. Snad jen mezeru mezi odstavci by bylo lepší vyřešit pomocí CSS a ne tak jak to máš. Ale celkově to vnímám jako posun dopředu tak jen dál ... ukaž co umíš.
P.S. ...ještě jsem si všiml, že používáš na stránce vícekrát jeden identifikátor (id="hlavni") asi bych ho změnil na třídu...
Hudy
Profil
Pepee

Já vím že s tím logem jsem otravnej, ale mě se to tak líbí. Třeba to bude jednou můj identifikátor:-)) Za kód děkuju, snažím se jak se dá. Posun kupředu to určitě je. Nedávno jsem nevěděl jak vyběhnout z tabulek a dnes... jj, identifikátor změním na třídu. I validátor to hlásí jako chybu. Díky.
Pepee
Profil
Nojo no tak alespoň uber ty barvy ... :o) A zvětši písmo - všude. Apropos Koudy je fešák...
klokyn
Profil
Čím ďalej, tým sú krajšie tvoje stránky. Tentokrát musím pochváliť aj logo. Kód nehodnostím a mám len dve pripomienky:
- pri odkazoch v menu by som zmenil ten lavý border pri hoveri - presnejšie jeho farbu s tej jemnej svetlej na modrú, ktorou je napísané aktuálne
- k odkazom v obsahu sa nehodí ta ružovo-fialová farba, vymyslel by som niečo lepšie

Inak naozaj pekné
Hudy
Profil
klokyn

Ahoj děkuju Ti. Logo se mi také líbí. Jinak ten hover u menu jsem zkoušel na tu modrou a efekt v tom lefém borderu s tou modrou barvou úplně zanikl. Jinak to menu není moje práce, opsal jsem ho od IKSYho. Já sám jsem přemýšlel a zkoušel jak takové menu udělat, no a u něj na stránce jsem zjistil, že to jde tak jednoduše :-) No ta růžová je barva neobvyklá, ale řekni, není to skvělej hover ? :-))
klokyn
Profil
Nič nehovorím, pokojne to nechaj tak. Tá ružová je neobvyklá - to je pravda, ale nejak mi tam nezapadá (ale aspoň je pekne vidieť čo je odkaz ;-D)
Huggi
Profil
mno ani ne..spis ta ruzova dst rusi..odstin odry bybyl lepsi..stejne tak hover pro menu..vyzkouset par odstinu, ale ta zluta s ruzovou se tam vubec nehodi..
ronan
Profil
Líbí se mi to celé, není snad nic, co bych tomu vytknul, a to je málokdy:).. Jak jsi udělal ten hover v menu?

Možná bych udělal nějak jinak ten nadpis v logu:o
Hudy
Profil
klokyn
Huggi
ronan


1. Růžovou tedy zaměním za jinou barvičku :-)

2. Viz bod 1 a žlutou v menu také zkusím za jinou.

3. Koukni se na stylopis a uvidíš hned hover menu :-)

Všem díky za čas a postřehy.


Hudy
Hudy
Profil
Barvy menu změněny a hover v textu rovněž. Je to už takto dobrý ? Pálim do práce, tak si rád zítra přečtu Vaše názory.

Hudy
Klára
Profil *
Celá stránka se mi načetla rychle, včetně loga.
Klára
Profil *
Takže ve velikosti problém nevidím. (omlouvám se za roztažení do dvou příspěvků)
klokyn
Profil
Hudy
Teraz je to fajn :)
simka00
Profil
mně se ten web líbí, logo se mi zdá ok, zanechá příjemný dojem... jde to s tebou do kopce :) možná bych ještě zakulatil okraje stránky..
když o tom tak uvažuji, nechtěl bys udělat stránky mému psovi? :)
bedrníka
Profil *
Stránky jsou vskutku krásné, jen bych chtěla upozornit na chyby v Koudyho fotogalerii: ve čtvrté řadě ti vypadl jeden odkaz na jednu fotku (Koudy trůnící na parapetu) a tím pádem jsou všechny následující fotky o jednu posonuté oproti náhledům. V osmé řadě ti pro změnu poslední náhled vůbec nefunguje jako odkaz. (Ty fotky, co jsou za ním, už jsou pak zase v pořádku.)
Hudy
Profil
Klára
klokyn
simka00
bedrníka

Všem moc a moc velké díky. Galerie Koudíka opravena. Odkazy náhledů už souhlasí s fotografiemi Koudíka. Jinak co se týče toho, zda bych nechtěl udělat web pejska.... no asi nejspíš nééé, protože si myslím, že bys ho udělal 100 krát lépe.
simka00
Profil
Hudy
už ten web začínám dělat, ale možná si trochu "vypůjčím" vzhled, jestli ti to nebude vadit :)
Hudy
Profil
simka00

Vůbec ne, ba naopak. Budu rád, že někoho můj vzhled dokáže inspirovat při tvorbě webu. Dáš mi třeba odkaz na ty rozdělaný stránky ? Rád bych sledoval vývoj :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0