Autor Zpráva
Exciter
Profil *
Dobrý den všem.

Tohle je ten web.

Záměrem byl designově čistý – rychlý a přehledný – uživatelsky příjemný firemní web.

I když je to WordPress + Divi template, nepoužil jsem žádný přednastavený Divi motiv.

Prosím vás o vaše názory:

1/

Líbí se vám barvy a „minimalistický“ styl webu? Jsou barvy a kontrasty příjemné?

2/

Ten výrazný modrý přechod na stránce – nepůsobí zastaralým dojmem? Je vhodný pro moderní firemní web?

3/

Je něco - cokoli - co byste na tomto webu udělali jinak nebo lépe? Nebo je na tomto webu něco, co podle vás není v pořádku? Cokoli.

Důležité:

Prosím vás nezmiňujte doménu webu ani neuvádějte do diskuse další odkazy na tento web, aby se tato diskuse nezobrazovala v Google na brand klienta.

Děkuji.
anonym_
Profil *
Exciter:
Záměrem byl designově čistý – rychlý
Nevím, jestli se to povedlo, celý ten web mi přijde dost pomalý na to, jak je malý.

Na můj vkus se minimalismus nepovedl, je tam spousta bílého místa, logotyp obsahující nespecifikovatelný piktogram a patkový "TILB", zatímco jinde se pracuje striktně s bezpatkou. Proč není dodržen brand "TILB", kde je ten font asi definovaný? Proč volba barev žlutá, oranžová, modrý gradient, světle modrá (ty fajfky dole), v galerii zase jiná modrá při hoveru (+)?

Například i kontaktní stránka je udělaná hloupě, resp. pracuje hloupě s místem. Ne vždy to, co je roztahané, působí vzdušně, tady je to fakt jen roztahané. Typograficky se mi nelíbí dvojtečky na konci každého nadpisu, každé odrážky (např. www.tilb.sk/pohony-na-brany)

Moc se mi to nelíbí, designově bych to zasadil tak do roku 2010, ne 2022.

Poznámka na konec: to, jestli to je tvořené ručně nebo nějakým toolem, není podstatné. Jako zákazník bych toto asi nepřevzal, na druhou stranu si dovedu představit, že tam byl třeba omezený rozpočet (nebo nemáš tolik webů udělaných, abys některé nuance poznal - což může souviset s tím rozpočtem, a volbou dodavatele) a je to ten důvod, kdy může být zákazník s tímto výsledkem spokojen na 100 %.
Exciter
Profil *
anonym_:

Skvělé podněty.

Musím nad tím pořádně popřemýšlet a zřejmě web přepracuji.

Děkuji.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0