Autor Zpráva
DYCKY_BRNO
Profil
Zdravím IT nadšenci,

asi rok pracuji jako koníček na webu hrani.eu, kde se snažím vlastními silami vytvořit herní portál převážně s hrami, které se dají hrát v prohlížeči či se dají hrát zadarmo.
Google mi indexuje cca 45 000 stránek, návštěva, když byla škola dosahovala okolo 550 návštěvníků za den teď je menší. Celkově co měřím web, mám 29 000 návštěv unikátních.

O spoustě chyb vím, ale jistě najdete stovky dalších, protože toto je one man show.

PS.: Chápu, že zadarmo ani kuře nehrabe, ale našel by se někdo, alespoň na pár zpráv, když by mi něco nešlo - takový guru či mentor?
PS.:2 Na jpw jsem odkojený, kdy cca před 12 lety jsem se učil HTML tady. : ) NOStalgie

Děkuji za Váš čas.
anonym_
Profil *
DYCKY_BRNO:
Nejsem hráč a nejsem tedy cílovka, nicméně, jaký je důvod pro vznik tohoto webu? Herních webů stejného formátu jsou tisíce. 500 uživatelů denně je nic, měřit unikáty za celou dobu existence projektu je nesmyslná nicneříkající metrika (jsou v tom i boti).

Celkově tyhle herní weby nejsou o tom, jaký mají obsah a kolik mají her, je to jen o tom, kolik se tam dostane reklamy. Což při 100 unikátech denně (z těch 550?) nemáš šanci dostat se na nějaké měřitelné výsledky.

Co tedy je tou pravou motivací pro toto? Není to rok ztraceného času (zcela upřímně)?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0