Autor Zpráva
whitwa
Profil
Zdravím velectěné pány kolegy ;),

tímto vás žádám o váš názor k weblogu na adrese http://www.whitwa.net/weblog. V první řadě bych prosil o kritiku grafického návrhu a kompozice, v neposlední čehokoliv jiného.

Budu vám vděčný za podmětnou kritiku. Díky za váš čas.

whitwa
Filips
Profil
Mě osobně se to líbí. Grafika je super (možná to logo mohlo být na výšku menší). Jinak se mi moc nelíbí jak máč to nepřehlédněte.... a pod tím je aktuální příspěvky... to je takové divné. Jedno je v tom boxu a druhé ne.

Filips
Tweety00
Profil
BEZVA, grafika super, ale po 5 minutách jsem až pochopil oč tam jde a k čemu blog služí, takže v podstatě souhlasim s Filipsem! :)
Timy
Profil
whitwa
No nevím, starší design se mi zdál přehlednější (ale člověk si časem zvykne), tohle je takové moc "hrr" (skvělá poznámka, já vím :-)), nemůžu si pomoci, ale ty odkazy jako Archiv a RSS mi splývají s logem. Možná by jsi si ještě trochu mohl pohrát s komentáři, zdají se mi naopak moc jednoduché, narozdíl od zbytku stránky. A hlavně - ten zadek byl prostě stylovější, promiň :-).
Acci
Profil
Pěkný, ale moc se mi nelíbí barva hoveru u odkazů.
*Čvachta*
Profil *
Já Whitwu pochválím!

Dá se to krásně rozkoukat a je to hezky jednoduché!

Pár věcí se mi tam taky nezdá, ale to jsem mu již oznámil na icq.
whitwa
Profil
Díky všem .. zamyslím se nad tím ;). Acci, nechtěl jsem tam strkat k hoveru bg... takto je to takové decentní a přesto přístupné.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0