Autor Zpráva
wedipa
Profil *
Zhodnoťte prosím nové stránky automartin, ktere jsou na adrese:
http://www.wedipa.com/automartin/automartin-uvod.html
Neni to jeste v php a chybí nějaké styly. Jde mi hlavně o zhodnocení grafiky
Filips
Profil
velice pěkné ale udělej klikací logo ty fotky těch aut by se mohli dát zvětšit, ten mail dole by mohl být klikací

Filips
wedipa
Profil *
Ještě to není celé hotové, fotky samozřejmě budou do nového okna ve velkém rozlišení, stránka kontakt ještě chybí (i s odkazem nahoře).
Filips
Profil
jo tak pak je to asi O.K.
Jan Tinka
Profil
Nemám, co bych dodal- také se mi to moc líbí
n0n3
Profil *
Pri pouziti emailu se jiz nepuziva <a href="mailto:... je to to tiz to prvni co hledaji spam roboti ;)
pafkoo
Profil
Pri pouziti emailu se jiz nepuziva <a href="mailto:... je to to tiz to prvni co hledaji spam roboti ;)
a co se teda používá??
house
Profil
moc pěkné! vím, že to nemáš hotové......napadá mě, že ten obrázek červeného auta na silnici mezi menu (nad větou jste na stránce... ) by se mohl také měnit - když je člověk na stránce s motorkama, mohla by tam být motorka

verikální menu je také pěkné, ale zvaž, jestli už tam nemáš moc obrázků - obrázek nad ním, obrázky pod ním, obrázky vedle něj, menu pak díky obrázkům trochu splývá s okolím
T-1000
Profil *
A co takhle si tam dát češtinu?
podrobný návod najdeš na www.jakpsatweb.cz
Anonymní
Profil *
příjemný, pěkný web
AlešD
Profil
Opera bez češtiny, možná proto, že chybí:

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8"> v HEAD

(místo utf-8 můžeš dát windows-1250 nebo iso-8859-2)

(To: Chamurappi: už jsem si dal při pastování pozor :-)))

Jinak se mi to moc líbí, konečně zase jednou něco, co není hranatózní.
veržána
Profil
Pri pouziti emailu se jiz nepuziva <a href="mailto:... je to to tiz to prvni co hledaji spam roboti ;)
to by mne tez zajimalo...
VitaZ
Profil
Graficky se mi to zdá celkem OK, ale na mě moc nedej, mé grafické cítění je strašné ;-)
- Pro ty hlavní nadpisy bych ale volil nějaké hladší písmo, co tam máš mi příjde moc kostrbaté.
- místo (nebo kromě) "Podrobnosti naleznete Zde..." bych jako odkaz na detail vozidla dal i ten nadpisek s názvem vozidla i fotku.
- Ty náhledy v detailu se nedají zvětšovat, moc velká škoda u takových krasavců.
- nikde nevidím žádnou sématickou strukturu obsahu, všude stejný <title>, nikde žádný nadpis H1, H2 atd.
- odrážkový seznam tvořený pomlčkou a tagem <br> taky není to pravé ořechové
- pokud nějaký prvek stylujete pomocí id místo class, měl by být v kódu sránky pouze jedenkrát, viz např id="text"
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0