Autor Zpráva
Ivet
Profil
Prosím o kritiku grafického návrhu na prezentaci kurýrní služby.

Předem díky
gajdynator
Profil
je to pekné, ale dlho to načítava
koudi
Profil
Mě osobně se to líbí. Jenom bych zrušil ten zahnutej roh vpravo dole.
http
Profil
hale tohle je velmi pěkné!
dotáhni to do konce!

http
PS: s tím rohem souhlasím, ten dej pryč. jenom ti to nadělá starosti a není to extra hezké...
Tower
Profil
Zajímalo by mě, jastli se každý webový návrhář (webdesignér) jednou vyprofiluje a následně produkuje designy dle jednotné šablony, ale asi ano. Člověk se ani nemusí pátrat, staří se jen zlehka podívat a hned zná tvůrce.
Ale zpět k hodnocenému webu: to auto mi tak jaksi nesedí, co je to za obrázek na textem zasilka.com - nemohu to identifikovat. Pokud je to logo, chtělo by ho spolu s popisem oddělit. Připadá mi to celkem takové melancholické, do čehož některé tvary (dolní roh) nezapadají = trošku si s ním ještě pohrát. Dál nehodnotím, chci vidět hotovou stránku, ne jen část...
McGayver
Profil *
Gradienty (přechody barev) a pěkné bitmapy jsou vždy dobrý základ, a ani tady to není výmkou, je to pěkné a i ten dolní ohnutej roh bych skousnul :o)
Jan Tinka
Profil
Me se nelibi ze zasilka.com je na stredu jako nazev firmy, ale jeji hlavni popis: kuryrni sluzba je vpravo a uplne jinde...navic to takto zabira dost vertikalniho prostoru, sjednotil bych to...
Ivet
Profil
Díky za kritiku.

gajdynator a koudi:
Atypický roh vpravo dole - celkový vzhled má připomínat blok (proto ta spona a zahnutý roh papíru), klient se to líbí, roh jsem ale více zesvětlila.

Tower:
Snažím se dělat návrhy tak, aby byly stránky max. přehledné (pokud možno i pohledné), tady se nejvíc osvědčil klasický layout.
Fotografie v hlavičce - je vyměněna za to, co poskytl klient. Bohužel ale všechny fotografie od něj jsou velmi špatné kvality (jen úpravy na nich vzaly několik hod práce)

Dále prosím o kritiku zhotovených stránek
Dle grafického návrhu je již zhotoven Xhtml layout (v další fázi bude PHP) . V návrhu si klient vyžádal drobné úpravy v hlavičce - horní banner s původním umístěním názvu fa je nyní prázdný, bude v něm umístěno další menu (po přihlášení zákazníka).

Předem díky
noma
Profil *
je to hezky, ale jakoby tomu neco chybelo... A to o firme, jak tam jsou ty fotky, pusobi divne. Ale nenapada me, jak to vylepsit, nejake pozadi jim dat? Newim... Ta horni fotka na tom navrhu sice nebyla cool, ale asi lepsi nez tohle. Ja newim, je to sice fakt hezky, ale takovy nedotazeny. Neumim rict nic konkretniho. Mno, asi bych sem teda nemela nic psat, ze???
kdyz o tom tak premyslim, asi to bude fakt tema fotkama.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0