« 1 2 »
Autor Zpráva
klokyn
Profil
Ocením kritiku na stránky http://klokyn.profitux.cz/webdesign. Ide mi o design, prístupnosť, použiteľnosť... K obsahu sa prosím vyjadrujte na mojom blogu
Marty
Profil
Text v patičce je lehce (těžce) neviditelný (monitor na notebooku). Jinak je to na "služby zadarmo" celkem fajn. Ještě bych měl výhrady k subnadpisům (Menu, O mne), moc ke zbytku stránky neladí.
Filips
Profil
No mě se nelíbí v tom logu ten odkaz. Dole bych dal aspon break line at to trochu odskočí. Jinak se mi to líbí.

Filips
Miloš
Profil
Proč je klokyn webdesign zad v rámečku a armo mimo rámeček?
Filips
Profil
Já bych ten odkaz vyhodil a nechal bych jen klikací logo!

Filips
gekoncik
Profil
Více se mi líbí ten block ale to jen proto že jsem proti novotám jako je menu v pravé časti:-!
klokyn
Profil
Marty
Text v patičce je lehce (těžce) neviditelný
Tak už som to vylepšil
Ještě bych měl výhrady k subnadpisům
Ani mne sa nezdajú, musím sa s tým ešte pohrať
Jinak je to na "služby zadarmo" celkem fajn
A keby to nebolo zadarmo?

Filips
Ten odkaz je zároveň nadpis a keby som ho vyhodil, nebolo by ani klikacie logo. To logo je na pozadí.

Miloš
Asi si stránku prezeral v inom rozlíšení. Dal som nadpis do jenodtky px, mal by sa vmestiť do toho rámčeku. Ak nie informujte ma o tom niekto.

gekoncik
Pravé menu nieje až také zlé. Podľa mňa dokonca menej vadí pri čítaní.
Marty
Profil
klokyn Trochu "blog" styl, ale jiné webdesignérské firmy mají horší weby...
Miloš
Profil
klokynAsi si stránku prezeral v inom rozlíšení
Už jsem na to přišel – není to rozlišením, ale fontem – nemám Bell MT, který je asi užší než Verdana. A to ještě že jsi nepoužil Garamond LightCondensed, protože ten zabere ca. 4/5 šířky rámečku.
Co s tím ale, to netuším; snad tam dát obyčejný Arial (ten bude mít víc lidí) a předělat logo (velikost rámečku).
depi
Profil
celkom fajn, vidim ,ze sa snazis mat validny kod, ale nemas to celkom validne, lebo je tam chyba na riadku 59:


error: <...> escaping malformed URI reference
Cause:

An URI contains non-authorized characters. Or the quotes around the URI are not closed.
Solution:

Correct the URI.
Samples:

error: <a> escaping malformed URI referenc
Miloš
Profil
depi – ??? Musím se Klokyna zastat:
Validátor na W3C je zcela spokojen.
Podobnou hlášku, kterou zmiňuješ, vyhazuje kontrola PSPadu;
Co je podle tebe špatně?
depi
Profil
depi – ??? Musím se Klokyna zastat:
Validátor na W3C je zcela spokojen.
Podobnou hlášku, kterou zmiňuješ, vyhazuje kontrola PSPadu;
Co je podle tebe špatně?


mas pravdu W3C validator je ok, mne to vyhlasuje HTML Validator rozsirenie vo Firefoxe, mne sa zda, ze mu tam vadi ta medzera medzi mailto: a emailom, ale ruku do ohna za to nedam.
Marty
Profil
Nejpřesnější validátor je taky spokojen, viz: http://badame.vse.cz/validator/validate?uri=http%3A%2F%2Fklokyn.profit ux.cz%2Fwebdesign&option=xhtml&filterForcedDoctype=auto&process=Valida te
Mingan
Profil
Ten text mimo rámeček v logu je hloupost. Spoléhat na font, který nepatří mezi základní je nesmysl. Text v patičce je teď možná čitelný, ael vypadá to hrozně. Nedával bych bílou, ale něco, co je podobné té barvě na pozadí. Pozadí nadpisů v menu působí divně hlavně v porovnání se zbytkem.
klokyn
Profil
K validite: email mi funguje, neviem prečo by to s tou medzerou nemalo byť validné. V blízkej budúcnosti to opravím. Inak som sa snažil kó udržať validný XHTML aj CSS.

Naozaj veľká chyba s tým fontom. Trochu som to poopravil, malo by to ísť. Patička je iná, nadpisy v menu som len trochu upravil. Ako by ste to urobili vy?
Anonymní
Profil *
klokyn

Ahoj, nebudu to hodnotit jednotlivě, ale celkově. Líbí se mi to. Sice nejsem zastánce takových barev, ale jak jsem napsal, celkově to působí příjemně.
Hudy
Profil
klokyn

Tak nevím proč mi předchozí odpověď systém hodil jako Anonymní, ale psal jsem to já :-))
klokyn
Profil
Hudy
Ďakujem, o to mi išlo
Jakub Valenta
Profil *
Sorry, že budu trochu OT, ale webdesignové služby zadarmo jsou pěkná blbost. Být tebou bych si to ještě jednou dobře rozmyslel.

Já když jsem chtěl mít praxi, tak jsem dělal stránky pro kamarády a známé, ale taky né zadarmo. Přesto teď lituju, že jsem to dělal za tak symbolický peníz.

Je to náročnější práce, než si myslíš, jeden web ti bude trvat tak měsíc. A když jseš na to ještě sám...

Opravdu si myslím, že pro získání praxe je mnohem lepší dělat stránky pro kamarády. A/nebo prostě mít více stránek. A tvořit další a další weby...

Jakub Valenta
Anonymní
Profil *
Jakub Valenta
Je to náročnější práce, než si myslíš, jeden web ti bude trvat tak měsíc. A když jseš na to ještě sám... ?
wtf? to je pekna blbost nna svých stránkách píše že nedělá PHP a JAWA technologie ze jne v xhtml teda tak sme ot pochopil. takze web ma hotový tak za 5 dni a to je uz moc. za mesic bych naprogramoval web s malim eshopem a redakcnim systemem
none
Profil
Jakub Valenta
Je to náročnější práce, než si myslíš, jeden web ti bude trvat tak měsíc. A když jseš na to ještě sám... ?
wtf? to je pekna blbost nna svých stránkách píše že nedělá PHP a JAWA technologie ze jne v xhtml teda tak sme ot pochopil. takze web ma hotový tak za 5 dni a to je uz moc. za mesic bych naprogramoval web s malim eshopem a redakcnim systemem

NONE....... blbne prihlaseni
Jakub Valenta
Profil *
Aha, sorry, nevěděl jsem, že dělá weby bez redakčních systémů apod.
klokyn
Profil
Jakub Valenta
Hovoril som že k obsahu sa treba vyjadrovať na blogu, kde som o tom vyslovil môj názor. Ale nevadí.

Je podľa mňa zbytočné tvoriť osobné stránky pre kamarátov. Keby som im bol spravil stránku napríklad cez WORD, boli by rád ale boli by im nanič. Ďalej nemám takých známych, ktorí by potrebovali webovú prezentáciu. Ďalšie a ďalšie weby si tvorím, ale ležia na mojom hardisku, lebo sú bez nápadu. Nieje náročné ich tvoriť, lebo odomňa nikto nič nežiada, všetko je len podľa mňa. Preto si myslím, že pre skúsenosti je najlepší priamy kontakt zo zákazníkom. Zatiaľ ma to celkom baví a preo penieze nežiadam. Niesom plnoletý, takže ich ani žiadať nemôžem. Výroba webu mi trvá oveľa menej ako jeden mesiac, ale to je zrejme preto, lebo mám dostatok voľného času.
Martin Kuželka
Profil
Anonymní: OT: Jawa jsou motorky...
klokyn
Profil
Tak k tomu prispel aj none ;) Áno nerobím v PHP o to je to ľahšie.
Jakub Valenta
Aha, sorry, nevěděl jsem, že dělá weby bez redakčních systémů apod
Redakčný systém len posielam na web a nastavujem. Vlastný si ešte nedokážem spraviť. V php ovládam tak echo a include :)
Jakub Valenta
Profil *
Ok, asi už chápu proč to hodláš dělat zadarmo. Každopádně určitě rád navštívím tvůj weblog až budeš mít nějakou zakázku a pak si stebou rád popovídám o tom, jaké to bylo.

Pro mě třeba byla první zakázka velké zklamání a utrpení.
none
Profil
Anonymní: OT: Jawa jsou motorky...
Martine Kuželko proč mě bereš doslovně vždycky mě rrízníš a utlačuješ asi mas nejaký mindrák nebo co zrovna na me oki beru javaskript :)
depi
Profil
Podla mna ked klokyn robi len cisto staticke weby, avsak s peknym designom a validne moze to robit zadarmo ked sa tak rozhodol, aspon ziska nejake skusenosti, klokyn ja osobne Ti drzim palce a tesim sa na tvoj prvy projekt zadarmo :)
klokyn
Profil
Jakub Valenta
depi

Tak začínam na prvom projekte. Mal by som o tom informovať na mojom blogu, hotove by som to chcel mať tak za dva týždne. Sledujte blog, alebo klokyn webdesign :)

Ďakujem všetkým za kritiku a ďakujem za podporu tým, čo mi držia palce ;)

Ak by ešte niekto niečo mal, pokračujte...
error414
Profil
Nejpřesnější validátor je taky spokojen, viz:
Nejpresnejsi validator je FireFox, IE, Opera , a dalsi prohlizece
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0