Autor Zpráva
McGayver
Profil *
Bodry den :o)
zde jsou me stranky a rad bych abyjste mi o nich neco napsaly, nefunguje tam zatim vsechno, ale myslim ze pro nastineni designu a udelu techto stranek to staci. Tak doufam, ze nebudete plytvat s chvalou a naopak ze uslysim i nejakou kritiku.
Cody
Profil
No první dojem byl úplně skvělý, designově se mi to moc líbí. Ale chybí mi tam klikací logo, na to já jsem pes:-)
Ty Bay News bych od sebe nějak oddělil chvilku jsem přemýšlel co je co a co tam dělaj ty číslo, než mě docvaklo, že je to datum.
Hrubé chyby:
Chybí doctype a kódování!!!!
Taky nemusím moc framy, proč když to máš v PHP to nenaincluduješ?
Jinak mě barevně nesedí logo a hlavička ke zbytku.
Použil bych spíše externí CSS soubor.
A když už CSS, proč ne CSS layout?

To je asi vše co mě napadlo.
simka00
Profil
na první dojem pěkné, ale
- stránka hledání hází nějaké chyby
- nefachují mi některé české znaky (chybějící kódování)
- odstranil bych tu poslední tečku v horní liště (nebo bych přidal ještě jednu na začátek)
- stejně jako říká Cody, zrušil bych rámy - viz třeba http://www.jakpsatweb.cz/ramy-problemy.html
- změnil bych favicon.ico

Cody
chybějící doctype určitě není hrubá chyba
Cody
Profil
simka00 Njn, asi hrubá není, ale já bych to prefreoval.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Codyho:
Není to vůbec chyba.
Cody
Profil
Chamurappi Proč ne? Považuju to za důležitou část kódu...
Chamurappi
Profil
Reaguji na Codyho:
Já validitu považuji za jednu z nejzbytečnějších vlastností webu.
Již zde na toto téma proběhlo pár diskusí (namátkou tu nebo tu). Doporučuji nepokračovat v něm zde.
ronan
Profil
Cody
Nesnaž se oponovat, nebo budeš rozmetám lavinou argumentů.. Kdo to nezažil, neuvěří :D
Cody
Profil
Dobrá (sklopil a uši a odešel zjiš´tovat nejlbižší cestu do Hyde Parku) :-)
Mistr
Profil
Je-li to možné, změnil bych v pravém sloupečku tlačítko označené jako Vote na například Hlasuj. Jsme v Čeké republice, tak proč neužívat česká slova?
simka00
Profil
Cody
tohle jsem přesně čekal, ale nechtěl jsem ti to kazit - přijde Chamurappi a rozjede se tady divoká diskuze. jinak se můžeš podívat na jeho webylon
McGayver
Profil *
Hmm, Tak vám pěkně děkuji pánové, jinak nejspíš protože mám málo hitů bude lepší když zbylím čtenářům napíšu že je to na www.symbianbay.czcehian.net
**********
a teď co si myslím já o vašich připomínkách :o)

Tak 1) klikací logo je užitečné a udělám ho, a dělám ho jen pro ty, kteří předpokládají, že klikací bude. Kdo to nepředpokládá na něj neklikne (mě samotného to dycky potěší)
2) Ne-České znaky by už měly být vymíceny všechny, teda alespoň doufám.
3) Douctype už nechybý, ale sám moc nevým čím se lyší jednotlivé standarty tak sem tam plácnul něco co sem někde našel...
4) Ramy nepoužívám dobrovolně, kvuli dot.tk je tam rám, dává si reklamu, ale když se člověk regne a potvrdí že nemá o reklamu zájem tak reklama zmizí ale rám zlstane ale přitom není vydět.
5) o css layoutu jsem přemýšlel, ale nějak mi nepřirostl k srdci, tabullka je tabulka a zobrazí se dycky korektně.
6) Vzhledm k tomu, že genruji web přes php, tak uhlídat pro mě validitu webu je moc veliký komfort, zato abych měl dole jednu fešnou ikonku blabla valid mi to nestojí, a podle mého ani validita není až tak důležitá, jen když se to zobrazuje jak autor zamýšlel :o)

PROSÍM POSÍLEJTE DÁLE...
jozob
Profil
správny odkaz je: www.symbianbay.czechian.net
Pachollini
Profil
McGayvere,
na stránce http://www.symbianbay.czechian.net/index.php?sub=wd&show=symbian&id=2
Máš odkaz na stažení softwaru, do jehož vytvoření investovali lidé z firmy PLANstudio dost času i peněz. Připadá ti taková zlodějina v pořádku? Připadá ti dobré ji podporovat? Nestydíš se s takovým projektem vůbec lézt na tenhle server?
jozob
Profil
Ak je to tak ľudia potom ruším objednávku nových príspevkov na mail a zišlo by sa uzavrieť tému...
McGayver
Profil *
Sry jozob nejak to nedokazu prelouskat, a co se tyce toho softu tak kdybys sis dal tu praci a tu adresu zkusil zjistil bys ze zadne mapy nenajdes. Totiz kdyz jsem tento server tvoril potreboval jsem necim zaplnit databasi, a toto je jeden z fakovych prispevku, jinak pokud si prectes odvolani tak ona inkriminovana rubrika je pro lidi kteri vlastni original a jen z technickych duvodu jej potrebuji stahnout, pokud pouziva odkazy nekdo jiny je to jeho vec a on je ten spatny.
jozob
Profil
Stačí, ak je na stránke čo len napísané slovko Warez a nie je toto slovo odsúdené čo len na jedno odscrollovanie, stránku zavrhujem...
Anonymní
Profil *
Já si myslím, že ten, kdo neumí gramatiku, to bude asi nejlépe
maskovat tak, že bude psát špatně všechno... a ještě si bude
myslet, že je to fakt prča... :-(( ... je to hnus.
Karel
Pachollini
Profil
Za á: ten Warez tam skutečně byl. To, že už ho Čenda Mrkev z 8. A na 3. ZŠ v Mostu stáhnul, na věci nic nemění.
Za bé: ta rubrika samozřejmě není pro lidi, co mají ten software legálně, ti si o něj mohou říci výrobci. Tohle je skutečně velmi slabá výmluva.
Za cé: věřil bych ti, že ten špatný je někdo jiný, kdybys přiznal chybu a omluvil ses. Takhle do toho padáš ty.
jozob
Profil
Pachollini
Tak to máme... Dík za objasnenie... Dúfam, že aspoň takéto verejné odsúdenie prispeje k zníženiu počtu podobných stránok...
McGayver
Profil *
Fajn, fajn, fajn
Jini rikaji, ze sem palicaty, ale dobra omlouvam se a priznavam chybu.
a jen takova decentni obhajoba -
Ten warez tam byl, ale v momente kdy sem prispevek pridal (2006-01-07) tak uz tam nebyl, to znam. ze z mych stranek nemohl NIKDO inkriminovany warez stahnout. Tak je.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0