Autor Zpráva
Krťa
Profil
Rád bych Vaši kritiku stránek http://jelen.borec.cz/index2.php.

Jak z názvu diskuze vyplývá jedná se o stránky zvířátka, které jsme dostali k Vánocům od třídní profesorky.
simka00
Profil
musel jsem se zasmát tomuhle:

"Rozhodnete se přispět? Uděláte dobře!
Proč? Vaše reklama bude na našich stránkách!
Už jste se rozhodli? Skvělé!
Naše stránky jsou tak často navštěvované, že jste udělali správný krok!
Děkujeme a zároveň GRATULUJEME k Vašemu rozhodnutí."

ještě teď se tomu směju :)
jinak máš dost nevýrazné odkazy a nadpisy (žlutá na šedém)
PerToon
Profil
Úžasná stránka, kde originilita a obsah převažují nad nedostatky. Myslím, že pro svůj účel web bohatě postačí! :-)
Filips
Profil
Přidat stránku k oblíbeným
Nastavit jako domovskou stránku
*************************************
to jsou zbytečnosti! nevim ale takový web bych si jako domovskou stránku nedal. Jinak ten čas je též zbytečný. Jinak k menu: proč je klasik menu oranžové a podmenu je černé (text) ???

Filips
Dizzy
Profil
Zřejmě proto, aby se submenu oddělilo od hlavního. Myslím, že kdyby mělo stejnou barvu, bylo by celé menu poměrně nepřehledné.
Ivet
Profil
Možná bych dala do hlavičky 1 fotku hrdiny stránek.

V první chvíli ředstava Jelena (sice galantního), ale volně pobíhajícího po třídě, byla dost zajímavá :)
Krťa
Profil
Ivet: nějaká fotka v hlavičce určitě bude.

Filips: Submenu se stejnou barvu jako mám menu je dost nepřehledný, proto tam je jiná barva.
igamenir
Profil
To počítání, jak dlouho ho už máte, mi přijde trochu pesimistický - jako že může každou vteřinu umřít :( Radši počítej jenom dny.
thingwath
Profil
Fotku v titulce by to chtělo každopádně.
noma
Profil *
asi bych zmensila pismo v kronice (mpzna nejen v kronice), ale jinak hezky)) Je pravda, ze Jelen mozna spatne vidi, a pak by si ani neprecetl, co se o nem pise...
Krťa
Profil
noma: To písmo v kronice by pak bylo téměř nečitelný a to nikdo nechce.
Filips
Profil
Submenu se stejnou barvu jako mám menu je dost nepřehledný, proto tam je jiná barva. ale to je mě jasné. Mě zajímá proč ČERNÉ ???

Filips
Krťa
Profil
Filips: Pokud vymyslíš lepší barvu, budu moc rád. Mě lepší nenapadla.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0