Autor Zpráva
tozi
Profil
Prosim o nazor http://www.mtweb.szm.sk/
Dizzy
Profil
Zřejmě další webstudio. Ten text v hlavičce je myslím trochu amatérský. Myslím jak font, tak barva. Taky by bylo lepší dát do menu bezpatkové písmo. Jinak to není špatné, aspoň barevně se mi to docela líbí.
ronan
Profil
No, asi takhle, na začátečníka by to byla docela hezká práce (ale chtělo by to milion věcí hodně vyladit), ale abych si od někoho takového koupil webovou prezentaci, to teda zrovna ne;)
Timy
Profil
tozi
Celkový dobrý dojem z designu kazí to menu. Jednak je nehezké, "nemoderní" a pak je ještě ke všemu krátké. Jinak by mě třeba nenapadlo, že ten text v patičce ("Mt. Web Studio") je odkaz. Pak třeba logo není klikací a co se týče kódu - píšete v XHTML a nemáte uzavřený meta tag nebo <br>, máte tam značky velkými písmeny <SCRIPT> a ještě u toho chybí atribut type. Mimochodem - proč je tato část už za </html>? Chybí jakýkoliv nadpis <h1> atp.
ronan
Profil
Díval jsem se do referencí - čistě pro mou informaci, kolik je za to někdo ochoten zaplatit?
Filips
Profil
No ten modry hover v menu je divny. Menu vycentrovat. Datum neni nutne každy ho ma na kompu.

Filips
noma
Profil *
Pozadí a jablíčka jsou moc hezký, ale zbytek působí dost... neprofeionálně.
Jinak... vím, že nikdo nechtěl kritiku na ty už vytvořený stránky... proto už tohle nemusíte číst :-), ale když se na těch stránkách o psech otvírá upozornění, abysme klikali jen na položky v menu, nebo co... je to hrozny...
JInak by mě taky zajmalo, kolik je za to ochotny nekdo zaplatit
ronan
Profil
noma
Já třeba 0 :o
Filips
Profil
ronan - sme dva
tozi
Profil
TimyNeuzatvorene znacky br a SCRIPT tam hadze reklama serveru na ktorom bezi moja stranka.
tozi
Profil
noma diky za názor v pohode možeš skritizovať aj ostatné stránky budem len rád.
tozi
Profil
ronan tak kritizuj vymenuj mi tych milion veci.
Timy
Profil
tozi
Neuzatvorene znacky br a SCRIPT tam hadze reklama serveru na ktorom bezi moja stranka.
A nejde to nějak zcivilizovat? Mimochodem - <td height="50" class="paticka"><a href="mailto:mtweb@szm.sk">Mt. Web Studio</a><br></td> tohle <br> tam také háže ta reklama? A IMHO meta tag a zápis stylů už je určitě vaše práce...
ronan
Profil
tozi
Dobře.

1) text v menu není zarovnán vertikálně na střed
2) text v logu je hnusným fontem, je to takové podivně rozpixelované
3) vlastně se mi nelíbí ani ten font pro obsah
4) teda, o něčem v referencích radši ani nemluvit (kopy běžících textů a tak podobně)
5) na tom webu vlastně nic nemáte
6) ta patička je šíleně odfláklá (Mt. Web Studio)
7) ten web je podle mně celkově moc jednoduchý
8) je to děláno tabulkou
9) zapisovat styly přímo do kódu se taky moc nenosí, hlavně to je ve vašem případě zbytečné
tozi
Profil
ronan dik.Ozaj čo maš proti tabulke?Nechapm čo je na nej zle.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0