Autor Zpráva
Myfilm
Profil *
Kritizujte a nešetřete mě.

www.myfilm.cz

Díky
roberta
Profil
1. nauč sa HTML
</head>
<LINK REL=STYLESHEET TYPE="text/css" HREF="text.css">


2. prečítaj si niečo o češtine na stránkach (nezobrazujú sa znaky s diakritikou)
Anonymní
Profil *
Nebudu hodnotit design nebo kvalitu HTML,ale obsah - udělat takové stránky je velmi praktické a užitečné !,hned si to dám k oblíbeným,protože to se mi bude hodit ...( takovéto informace by si zasloužili ještě hezčí zpracování )
jozob
Profil
Myfilm
Na takto celkovo amatérsky web by som osobne nekupoval doménu. (subjektívny názor)

Niečo k HTML:
- <META NAME="description" CONTENT="Zpracování a renovace (obnovení) videa, fota a audia. Úprava a vypálení na medium DVD, CD, VHS. Toèení i focení svateb, nebo jiných akcí.
- Treba to uzavrieť

- <META HTTP-EQUIV="Page-Enter" CONTENT="revealtrans(duration=1, transition=12)">
- Zbytočná kravina, funguje len na niektorých prehliadačoch, spomaluje načítanie stránky, najväčšia nevýhoda - stránka sa zobrazí až po načítaní celého obsahu

Ďaľšie mínusy:
- Nedefinovaná znaková sada
- Chýba začiatočný tag <BODY>
- Medzi tagom </HEAD> a <BODY> sa nič nepíše
- Ako bolo už uvedené vyššie, tag <LINK> patrí do hlavičky
- Tabulkový layout
- Celkovo amatérsky výtvor

Ostatné veci som nepozeral, najprv skús vyriešiť uvedené.

A aby som nebol až taký negatívny, tak aj zopár plusov:
+ nápad
+ pekná kompozícia horného banneru

A ešte jeden návrh:
Do štýlov daj aj iný font ako Tahoma. Tahomu na Linuxe nemáme, daj tam ešte iné fonty (napr. Lucida a pod.), na koniec zoznamu písiem daj sans-serif (prehliadač vyberie predvolený sans-serif)
jozob
Profil
Ešte dodávam, na Windowsoch to môže vyznieť celkom pekne (nie tak amatérsky, ako som písal), len skús spraviť niečo s tým písmom, mne sa nastaví základné systémové písmo a to sa tam nehodí.
ronan
Profil
Tohle už tu jednou bylo!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0