« 1 2 »
Autor Zpráva
honzik
Profil
Ahoj, řekněte mi prosím, jak se vám to líbí vzhledově. Děkuju moc http://www.veres.cz
bzuK
Profil
Horizontální - vertikální - horizontální. To mi nesedí.

Web "ciste 4 fun, aby tu vubec neco bylo" na .cz doméně... závist :o)
jozob
Profil
Keď mám povedať svoj názor, dieru do sveta webdesignu to nespraví, ale po malých úpravach by to mohlo byť celkom schopné...

- nepáči sa mi font loga VERES.cz
- nepáči sa mi efekt na to logu (nehodí sa k ostatnému designu)
- skús sa s tým ešte pohrať, je to na dobrej ceste, zišlo by sa pošpekulovať nad nejakými prvkami a tak...
honzik
Profil
No tohle je vlastně můj první web, chtěl bych se na něm hodně naučit

bzuK

no jiná doména nebyla volná :X jak to jinak myslíš to: Horizontální - vertikální - horizontální ?

jozob

to je fakt, to loho je divný, musim něco vymyslet a pohrát si v photoshopu.
mgiel
Profil
1. jak rekli predchozi , LOGO - trapnej relief , skus tam dat normalni nápis a bude to určitě lepci
2. cely to působí jako rám obrazu, mozna kdyby si to udelal takovy volnejsi a třeba bud cely hranaty nebo kulaté rohy , urcite by to bylo hezci .... proste jen hlavicku modro zelenou , menu a patičku , tam kde nic není , tak at tam je bílo ...

3. nejak to ozivit ....
jozob
Profil
honzik
Skús nejaké sklenné efekty a pod.

Pod celým layoutom skús hodiť nejaký jemné tieňovanie, alebo niečo podobné.

Ak je to prvý výtvor, potom gratulujem a vítam Ťa medzi nami :-)
honzik
Profil
mgiel

no to logo se nelíbí moc ani mě... ale aspoň tam něco je. Jinak myslíš kulaté rohy i mezi menu? Jinak oživit, je to málo barevný?
honzik
Profil
jozob

děkuju moc :) přemýšlel jsem, že bych udělal flashové logo, ale s tim je zatim moc práce, protože se to musim naučit a na to bohužel kvůli kole neni čas. Ale něco vymyslim
honzik
Profil
každou chvíli řešim nějaké začátečnické problémy...
jozob
Profil
honzik
veľa šťastia :-)
mgiel
Profil
ne barevny ne , ale třeba nejakje ten obrázek ,text,ikonka,detail ... neco takoveho ...

s tema rohama myslim vsude , bud to udelej cely tak ze kazdej roh bude kulatej , nebo cely tak ze to bude hranaty abych to rekl jednoduse ...

jestli to je prvni pokus , tak myslim ze dobry ale do flashe bych se hned nepoustel ... , prece je dobry umet 1 věc a pořádně nez 500 věcí a na nic , takze nejdriv studuj pomalu ale jiste :)
honzik
Profil
mgiel

jo na tom určitě něco je. Asi by to chtělo oživit odkazy a v hlavičce zakulatit rohy. O nějaký detaily jsem se snažil, jako stíny, přechody...
jozob
Profil
Podľa mňa je tam málo prvkov. Keď si to zoberiem celkovo, vidím tam v podstate len dva prechody, ktoré su viac krát nakopírované a inak otočené. Dal by som tam niečo na oživenie (ako už bolo povedané), jednoducho viac prvkov.

Ale na prvý pokus slušné...
honzik
Profil
jozob

hm.. a můžeš prosím něco doporučit? Nějak mě nenapadá, co by se tam dalo do základního vzhledu stránky přidat, aby to bylo pestřejší. Mám strach aby to nebylo přepládaný.

Jinak to pozadí, myslíte že se k tomu hodí? je to takový jemně mramorovaný vzhled... ale asi je to málo takže to na první pohled není vidět.
jozob
Profil
honzik
Netuším... Nie som odborník, ťažko môžem doporučovať prvky... To sa pýtaj mgiel-a, ten je odborník :-)
bzuK
Profil
Horní část: zelený a modrý vodorovný pruh.
Prostřední část: zelený, modrý a zelený svislý pruh.
Dolní část: modrý a zelený vodorovný pruh.

Problém je myslím v tom, že boční zelené pruhy na nic nenavazují,
stojí tam z ničeho nic, jsou až moc výrazné. To zaoblení to ještě zhoršuje.

Ale souhlas na první výtvor guut, taky bych se chtěl naučit tyhlety grafický stínování:o)
honzik
Profil
Já jsem se to právě snažil udělat jednoduchý, aby se na to dobře koukalo a nebylo to moc barevně přeplácaný, aby ty barvy k sobě seděly ale nebylo to moc křiklavý a nebo ani moc suchý. Mělo by to zaujmout...
jozob
Profil
Hlavne z toho skús spraviť nejakú "homogénu hmotu"
honzik
Profil
bzuK

no to pravý ohraničení tam vypadá, jako by stálo samo, ale snažil jsem se to zmírnit přechodem pod textem ze šedé do bílé.
honzik
Profil
no udělal jsem ikonku k odkazům, ale asi to nebude to pravý...
ObiSkyWalker
Profil
Barvy strašně bodají do očí ... protože jsem teď trochu rozespalý, je to ještě horší. Dlouho bych na tom webu nevydržel.
Lukáš M
Profil
honzik
kolem ikonky mi vadí ten rám, je to nějaké divné.
a také se mi moc nelíbí, že ten šedý gradient pod hlavním textem zasahuje až do něj. zkuste tam dát nějaký padding.
jozob
Profil
honzik
Do štýlov si hoď toto:
a img { border: none; }
honzik
Profil
ObiSkyWalker
No myslim že stránky by měly být přehledné, moderní jsou světlé, které jsou dobře čitelné oproti tmavým...

Lukáš M
rám? žádného jsem si nevšiml... jestli myslíš ty čáry mezi odkazy, ty jsem zkusil jen jako oživení stejně tak jako ty ikonky. Ale je to zvláštní, asi to nebude to pravé ten text jsem zkusil dát dál
honzik
Profil
jozob
super nápad :) díky, neuvědomil jsem si, že v IE se zobrazuje boarder... v opeře ani mozille automaticky ne
honzik
Profil
mgiel
takové oživení si měl namysli?
ObiSkyWalker
Profil
honzik
Čitelné opravdu jsou, ale barvy příliš vynikají, jsou moc jasné.
jozob
Profil
honzik
IE som v živote nepoužíval, ani nemiením. V mojom FF(Linux) to zobrazuje implicitne s okrajom.
honzik
Profil
jozob
no já ho používám pouze kvůli kontrole zobrazení... přece jenom IE používá převážná většina uživatelů... ale štve mě, protože mi hází pořád pod nohy klacky.
jozob
Profil
honzik
Najlepšie je zapamätať si chyby IE, chyby Opery, chyby FF a stránku tvoriť s prihliadaním na tieto chyby. Ja som si už zvykol a kontrolné náhľady pri samotnej tvorbe už nepotrebujem, skontrolujem všetko až na konci. Väčšinou sa to podarí. Ale to chce cvik, do toho sa dostaneš a chyby prehliadačov budeš ovládať automaticky...
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0