Autor Zpráva
Ondra
Profil
Ahoj, vytvořil jsem stránky pro jednu menší firmu a chtěl bych vědět váš názor.
Hlavně mě zajímá jak na vás stránky působí a taky jaká je orientace v nich. Díky !

www.stanislavvasulin.cz/bbbs.html
honzik
Profil
Mě se to líbí, je super že ty animace tolik nezdržují zobrazení obsahu. Jinak hodilo by se zarovnání na střed obrazovky. Designově to zaujme a neni to ani křiklavý, ani přeplácaný. Opravdu povedený
error414
Profil
Ondra
me vadi na kazdem flashi ty prvni animace, nerad cekam nez si mam neco precist.
jozob
Profil
Ondra
Veľmi sa mi to páči, nevidím nič, čo by som mohol vytknúť. Vyzerá tu úplne profesionálne. A na rozdiel od error-a mi vôbec ta úvodná animácia nevadí. Moje hodnotenie: 9 z 10

(možno by bolo dobré to vycentrovať, ako už bolo povedané)
mgiel
Profil
1.nelibi se mi ten drsnej stin webu s uhlem dopadu doprava - ubral bych tak 30-40 proc a kdyby to bylo vycentrovane a uhel 90stupnu při 0 vzdalenosti, tak to bude lepci ...

2. nahoře ten cernej mail a cernej mobil mi tam nejak nesedí - hezci by bylo kdyby si to dal do toho designu

3. libi se mi ze to je takovy zivi :)

4. podklad pod textem bych přivítal komplet bílej ...

5. vycentrovat jak již řekli předchozí


jinak myslim ze to je dobry
Huggi
Profil
a ja bych zvetsil pismo..aspon o trochu..jak v menu tak v textech..
+ kdyz sem zkousel nejakouz fotek tak do novyho okna t ohodilo 404 a v tom puvodnim zmizel web...zustala jen cista zluta stranka (opera 8.51...v IE a FF 1.5 tam ta puvodni zustane..)
Ondra
Profil
Veliké fotky nejsou nahrané na serveru, kvůli nedostatku místa(pouze 1 MB), ale jinak fungují. Ale díky za ohlášení chyby v Opeře.
noma
Profil *
je to fakt pekny, hlavne ze po druhy ten flah uz vypada jinak.... normalne flash moc nemusim, nekdo mi rikal, e uz se ani nepouziva ci co, ale thle je fakt pekny
esemeska
Profil *
Hm, vazne neni snad co dodat, jen ze by se to melo vycentrovat.
ObiSkyWalker
Profil
Písmo by si zasloužilo o něco větší velikost. V prohlížeči bohužel zvětšit nelze.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0